טרגדיה בבלגיה: נהרג האברך יואלי טירנויער ז"ל

טרגדיה בבלגיה: תאונה קשה אירעה לפנות ערב בבלגיה. הרב יואלי טירנויער בן 35 מעסקני חסידות סאטמר שנסע עם רכבו בעת שהותו בהרים, היה מעורב בתאונת דרכים קשה ונהרג לאחר ניסיונות החייאה ממושכים

טרגדיה בבלגיה: תאונה קשה אירעה לפנות ערב בבלגיה. הרב יואלי טירנויער בן 35 מעסקני חסידות סאטמר שנסע עם רכבו בעת שהותו בהרים, היה מעורב בתאונת דרכים קשה ונהרג לאחר ניסיונות החייאה ממושכים.

כוחות ההצלה שהוזעקו למקום העניקו לפצועים טיפול רפואי ראשוני בזירה, ולאחר מכן הם פונו לבית החולים המקומי, כוחות ההצלה סיפרו כי כאשר הגיעו לזירה נהג הרכב היה לכוד ברכב כשהוא במצב קריטי, לאחר מכן ניסו הכוחות לבצע בהרוג החייאה במשך דקות ארוכות אך למרבה הצער נקבע מותו.

לדברי הכוחות שהיו במקום הפגיעה הייתה קשה ולא היה לנפגע סיכוי לשרוד אותה. כוחות ההצלה שהגיעו במהירות לזירה ניסו להעניק לו טיפול רפואי ראשוני אולם מאמצי ההחייאה כשלו ונקבע מותו.

לדברי מכיריו מדובר בדמות מיוחדת של אדם נוח לבריות שהיה אהוב על כל תושבי המקום והיה מהעסקנים הבולטים של חסידות סאטמר בבגליה. זו פשוט טרגדיה נוראית אמרו התושבים המקומיים. יצויין כי המשטרה המקומית חוקרת את נסיבות התאונה ותפרסם בקרוב את ממצאיה

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.