טרגדיה בבני ברק: נהג נספה למוות במיניבוס

רכב הסעות מסוג מיניבוס עלה באש ברחוב נחמיה בבני ברק הערב (רביעי). פאראמדיקים של מד"א שהוזעקו למקום נאלצו לקבוע את מותו של אדם שחולץ מהרכב כשהוא ללא רוח חיים.{בלב העיר}

רכב הסעות מסוג מיניבוס עלה באש ברחוב נחמיה בבני ברק הערב (רביעי). פאראמדיקים של מד"א שהוזעקו למקום נאלצו לקבוע את מותו של אדם שחולץ מהרכב כשהוא ללא רוח חיים.

השריפה פרצה לפני זמן קצר (רביעי) בשני מיניבוסים ברחוב נחמיה בבני ברק. צוותי כיבוי פעלו במקום על מנת להשתלט על האש.

מתנדבים שהגיעו למקום דיווחו דיווחו כי הרכב עולה באש והמתינו לסיום פעילות הכיבוי ולאחר מכן נקבע מותו של הלכוד שהיה במיניבוס. ככה"נ מדובר בנהג רכב ההסעות שנשרף למוות. נסיבות המקרה בבדיקה של חוקרי דליקות של כיבוי האש.

מתנדב זק"א מצוות 410 עזריאל שניצר מספר: קיבלנו קריאה ממוקד זק"א על מיניבוס שעולה באש ברחוב נחמיה במרכז בני ברק עם חשד ללכודים, הגעתי למקום תוך זמן קצר מאוד, בהגיעי למקום מצאנו מיניבוס של חברה בני ברקית שעולה בלהבות, לפי עוברי אורח בתוך המיניבוס ישנו לכוד, צוות כיבוי אש שהגיע למקום השתלט על הדליקה במהירות, לאחר הכיבוי התקרבנו למקום ומצאנו אדם – ככה"נ נהג המיניבוס – כשהוא ללא רוח חיים, הפכנו את האפוד מכתום לצהוב ואנו מטפלים כעת בכבוד בגופת ההרוג, המשטרה חוקרת את נסיבות המקרה ".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.