טרגדיה בבני ברק: פעוט נפטר אצל המטפלת

חובשים שהוזעקו לטיפול בתינוק שלא התעורר משנתו נאלצו לקבוע את מותו. "כשהגעתי למקום הפעוט היה ללא הכרה וללא דופק" {אסון רודף אסון}

פעוט איבד את ההכרה אצל מטפלת ברחוב קובלסקי בבני ברק. מתנדבי איחוד הצלה מסניף 'בני ברק' ביצעו בו פעולות החייאה ממושכות ולאחר מכן הוא פונה בניידת טיפול נמרץ לבית החולים במצב אנוש תוך כדי המשך פעולות החייאה.

יוסי טייטלבוים, מתנדב ב'איחוד הצלה' שהגיע לזירה, סיפר: "כשהגעתי למקום הפעוט היה ללא הכרה וללא דופק ונשימה לאחר שלדברי המטפלת לא התעורר משנתו. יחד עם מתנדבים נוספים מיחידת האופנועים של איחוד הצלה ביצענו בו פעולות החייאה מתקדמות ולאחר מכן הוא פונה בניידת טיפול נמרץ לחדר הטראומה בבית החולים שניידר שם למרבה הצער נאלצו הרופאים לקבוע את מותו".

מוקדם יותר הבוקר נקבע מותו של ילד בן 5 ברחוב רשב"י בברכפלד.

אמו של הילד, שסבל מסיבוכים רפואיים, הזעיקה את כוחות ההצלה לאחר שהבחינה שאינו מתעורר. לאחר פעולות החייאה ממושכות נאלצו החובשים לקבוע את מותו.

יצוין, כי האבל והדכדוך בברכפלד מתעצמים לנוכח העובדה כי רק אמש, לפני פחות מ-24 שעות, נפטרה הגברת מרגלית גפנר מע"ה, שהתגוררה באותו רחוב, זאת לאחר שמעדה ונפלה אל מותה ממרפסת ביתה.

בהלוויתה של הגברת גפנר ע"ה השתתפו מאות מתושבי ברכפלד.

קצת לאחר ההספדים , אמר הילד בן ה-5 קדיש על אמו מול מאות תושבים שפרצו בבכי מר. עין לא נותרה יבשה.

מסע ההלויה החל מבית הכנסת של חסידי ויז'ניץ בברכפלד, שם נשאו דברי הספד רבה של שכונת ברכפלד הגר"י זיכרמן ורב קהילת ויז'ניץ הגר"ב שטרנבוך.

הרב זיכרמן הספיד בקול בוכים את האשה וקרא לכל אחד ואחד מתושבי ברכפלד לתרום לקרן שתוקם עבור המשפחה והיתומים.

הגר"ב שטרנבוך הספיד באידיש וקרא לכל אחד ואחד להתחזק בעקבות האסון שאירע ביום צום עשרה בטבת ," צריך לעשות חשבון נפש על האסון הקשה ושכל אחד ואחד יתחזק", הוא קרא בדברי ההספד.

האשה נטמנה בבית העלמין ברחובות .

המנוחה הותירה אחריה 4 ילדים עוללים רכים בשנים שנותרו עתה ללא משענת.

העסקנים בברכפלד מספרים על אשה נפלאה שחינכה וגידלה את ילדיה במסירות נפש, אחד העסקנים קורא לציבור לבוא ולסייע בתרומות עבור המשפחה, לפניות לעסקן הקהילה חייגו: 0527636859

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.