טרגדיה במודיעין עילית: מרת שיינה חיה קוגל ז"ל

חודשיים לאחר שחלתה בשפעת שהסתבכה, נפטרה הלילה מרת שיינה חיה קוגל – בת 38 ואם לשבעה {אסון רודף אסון}

גל האסונות ממשיך להכות בציבור החרדי: הלילה הלכה לעולמה מרת שיינה חיה קוגל ז"ל, בת 38 ואם ל-7, שלקתה לפני כחודשיים בשפעת שהסתבכה.

המנוחה, שהתגוררה במודיעין עילית, חשה שלא בטוב לפני כחודשיים ואובחנה כלוקה בשפעת. אולם לאחר ימים ספורים הורע מצבה והיא אושפזה בבית חולים. לאורך כל הקופה נאבקו הרופאים על חייה, כשמנגד הולך מצב ומידרדר.

לפני כחודשיים האישה מרחוב מסילת יוסף  בקריית ספר שבמודיעין עילית אושפזה במצב קשה בבית החולים בלינסון, האישה כבת 30 אושפזה במצב קשה במחלקת טיפול נמרץ נשימתי בבית החולים מעייני הישועה לאחר שנדבקה בשפעת החזירים.

גב' קוגל ע"ה אושפזה לאחר שלא חשב בטוב, לאחר אבחון קצר התברר כי נדבקה בשפעת, בעלה הנו אחד האברכים החשובים במודיעין עילית ובוגר ישיבת פוניבז' בבני ברק.

בהיכלי בתי הכנסת במודיעין עילית נתלו מודעות הקוראות לציבור להתפלל עבור האישה. כמו כן עצרות תפילה נערכות כל העת בבתי הכנסת לרפואתה.

האישה נדבקה בנגיף שפעת החזירים, ככל הנראה, על ידי אחד מקרובי משפחתה. המקרים הראשונים של שפעת החזירים התגלו במרץ 2009 בצפון אמריקה, אולם הדבקה מאסיבית בין בני אדם דווחה לראשונה במקסיקו סיטי, כאשר שם דובר על הדבקה באמצעות שיעול, עיטוש ומגע עם חולים.

המקרה הנוכחי הגיע אחרי שורה של מקרים בחודש האחרון וזה לאחר תקופה ארוכה שבה לא נרשמו עדויות על תחלואה בעקבות הזן הזה של השפעת.

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.