טרגדיה בויז'ניץ: האברך הרב דוד גפנר ז"ל

טרגדיה בחסידות ויז'ניץ בשכונת הר נוף בירושלים: האברך ר' דוד גפנר ז"ל, בן 54, נפטר במהלך השבת באופן פתאומי בעת שהותו לנופש במושב קוממיות לאחר שלא חש בטוב.

טרגדיה בחסידות ויז'ניץ בשכונת הר נוף בירושלים: האברך ר' דוד גפנר ז"ל, בן 54, נפטר במהלך השבת באופן פתאומי לאחר שלא חש בטוב.

האירוע הטרגי אירע במהלך שהותו יחד עם משפחתו במושב קוממיות שם נפשו לרגל בין הזמנים. במהלך סעודה שלישית התלונן שלא חש בטוב ופונה באמבולנס לבית החולים ברזילי באשקלון. אך במהלך השבת עבר סיבוך רפואי ולמגינת לבם של משפחתו ומקורביו השיב את נשמתו ליוצרה.

חבריו, מספרים על הלם מוחלט הבוקר עם הישמע הטרגדיה. "האברך הרב דוד ז"ל היה אדם מיוחד, אברך ירא שמים, בעל חסד ואהוב על הבריות", הם מספרים. " מעולם הוא לא הרים את קולו על איש, תמיד היה בעדינות ובאצילות, שעות רבות למד בהתמדה גדולה, שינן הרבה מספרי חסידות בעל פה, והשתדל בכל כוחו לעמוד לעזר ולסייע", סופדים לו חבריו.

שכניו לשכונה סיפרו:"הוא היה איש חביב, יקר ונחמד ממקורביו של המשפיע הרה"צ ר' אלימלך בידרמן. הוא היה אומר תמיד מילה טובה לכולם. ממריבות הוא התרחק כמו מאש, השתדל לא להיות שם. היה יושב בליל שבת ללמוד כל הלילה".

מאז שפונה לבית החולים "השבת הייתה שחורה בקרב בני משפחתו בקוממיות כולם היו בפנים נפולות. מחשש לגרוע מכל איבדנו אדם יקר מאוד בעיר ונקווה שיהיה רק טוב למשפחה". אמר מקורב למשפחה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.