טרגדיה בחיפה: ילד בן 5 נדרס למוות בחזור מהתלמוד תורה

טרגדיה בחיפה: ילד כבן חמש בן למשפחה חרדית נהרג בדרכו לביתו בחזור מהתלמוד תורה. ככל הנראה לא חצה במעבר חצייה. חובשים ופרמדיקים שהוזעקו למקום ביצעו בו פעולות החייאה ופינו אותו לבית החוים רמב"ם בעיר שם נקבע מותו. המשטרה עיכבה לחקירה את הנהג הפוגע. נסיבות התאונה עדיין לא ברורות

רופאי בית החולים רמב"ם בחיפה נאלצו לקבוע את מותו של הילד בן החמש שנפגע אנושות מרכב הסעות ברחוב גאולה פינת ארלוזורוב בעיר. הילד בן למשפחה מחסידות גור היה בדרכו לביתו בחזור מהתלמוד תורה אז ככל הנראה לא חצה במעבר חצייה. חובשים ופרמדיקים שהוזעקו למקום ביצעו בו פעולות החייאה ופינו אותו לבית החוים רמב"ם בעיר.

"אני גר מספר בנינים סמוך למקום התאונה", מספר נתי דנה מתנדב ביחידת באיחוד הצלה. "הוזעקתי על ידי מוקד איחוד הצלה ביצענו פעולות החייאה על הילד כבן 7 שחזר מהתלמוד תורה לאחר מכן לחדר הלם במצב אנוש ולא יציב".

המשטרה עיכבה לחקירה את הנהג הפוגע. נסיבות התאונה עדיין לא ברורות. התאונה אירעה בעת שהנהג ביצע פנייה. פרמדיקית מד"א נגה ארז טיפלה בילד שנפגע, וסיפרה כי הוא נמצא מחוסר הכרה, ללא דופק ונשימה וסבל מחבלת ראש קשה.

"ביצענו בו פעולות החייאה מתקדמות שכללו הנשמה מתקדמת ומתן תרופות, והעברנו אותו תוך כדי הטיפול במצב אנוש לבית החולים רמב"ם". אמרה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.