טרגדיה בירושלים: תינוק חרדי נספה בשריפה בדירה – (וידאו)

 

טרגדיה בירושלים: תינוק כבן שנה נספה הערב (חמישי) בשריפה אשר שפרצה בדירה ברחוב צפניה בירושלים.

צוותי הצלה הוזעקו למקום וחילצו את התינוק מהדירה הבוערת כשהוא במצב אנוש.

צוות מד"א ביצע בו פעולות החייאה ופינה אותו לבית החולים שערי צדק בירושלים, הרופאים נאלצו הרופאים לקבוע את מותו.

מהערכה ראשונית עולה כי  השריפה פרצה  כנראה  בגלל תנור שהושאר דולק בדירה.

מנש חי, מפקד צוות הכבאות שחילץ את הילד, אמר: "הגענו למקום, הדירה הייתה אפופת עשן ולהבות. נכנסנו לדירה ולאחר סריקה מצאנו ילד על רצפת החדר, חילצנו את הילד והעברנו אותו החוצה להמשך טיפול רפואי".

קובי ארז, דובר מחוז ירושלים של שירותי כבאות והצלה, סיפר: "ארבעה צוותים נקראו לשריפת דירה ברחוב צפניה, אזור חרדי בירושלים. בדירה נמצא פעוט במצב קריטי והועבר לכוחות מד"א. ההורים הצליחו לחלץ עצמם מהדירה ולא נפגעו. הצוותים בשטח מבצעים כעת פעולות כיבוי אחרונות ואיוורור של המקום על מנת לאפשר לשאר דיירי הבניין לחזור למקום. הסיבות לשריפה עוד לא ידועות. חוקר שריפה ומפקד התחנה במקום ואני מאמין שבשעות הקרובות נדע מה קרה שם".

"התקבל דיווח על שריפה בדירה", סיפר פיני גרינברג פרמדיק מד"א, "תוך זמן קצר הגענו וקיבלנו לידינו ילד כבן שנה כשמצבו אנוש ללא דופק וללא נשימה, מיד התחלנו בביצוע פעולות החייאה מתקדמות ופינינו אותו לבית החולים שערי צדק".

עידכון במהדורה המרכזית על הטרגדיה – באדיבות רשת

וידאו מהזירה – באדיבות רשת

 

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. כואב הלב!!!!!!! אבל מן השמים לצערינו זה קרה דווקא בגאולה, בגלל כשהפגינו בריוני העדה החרדית, בגאולה נגד נשי הצנועות הלובשות שאל, כמנהג ירושלים עיה"ק, כולם שתקו ולא מיחו במפגינים, שאז חיללו שם שמים ברבים, ומדשתק שמע מינה דניחה ליה ח"ו.
    בסוף הצניעות תנצח!

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב