טרגדיה במיר: לאחר מחלה קשה – הגאון ר' יצחק פינקל זצ"ל

טרגדיה בישיבת 'מיר': הלך לעולמו הגאון רבי יצחק פינקל זצ"ל לאחר מחלה קשה. ר' יצחק הוא בנו של ראש הישיבה הגרנ"צ פינקל זצ"ל. תפילות נערכו בהיכל הישיבה לרפואתו אך בשעה האחרונה השיב את נשמתו ליוצרה.

אסון בישיבת מיר בירושלים, עם היוודע דבר הבשורה המרה על פטירתו של הגאון רבי יצחק פינקל זצ"ל בנו של ראש הישיבה הגאון רבי נתן צבי פינקל זצוק"ל ואחיו של יבדלח"ט הגאון רא"י פינקל ראש ישיבות 'מיר', לאחר מחלה ממושכת.  השיב היום (חמישי) את נשמתו ליוצרה, והוא בן 47 בפטירתו.

 

בימים האחרונים אושפז הרב פינקל בבית החולים 'הדסה עין כרם' בירושלים לאחר שהתמוטט. הרב פינקל סבל בחודשים האחרונים ממחלה קשה ואושפז לתקופות בבית החולים ואף עבר מספר טיפולים בחו"ל בניסיון לרפאותו אך בימים האחרונים החמיר מצבו בשעות האחרונות נרשמה הידרדרות חמורה במצבו לאחר שהרב עבר קריסת מערכות, ובני משפחתו הוזעקו למיטתו בבית החולים.

 

בשעת עליית הנשמה נכחו בחדר כל בני משפחתו, ולצידם רבנים מישיבות 'מיר' ו'מיר' בברכפלד שקראו עמו קריאת שמע.

 

בחודשים האחרונים עת חלה שהה רבות בבית אמו – הרבנית לאה פינקל בסמוך לישיבת 'מיר', תפילות רבות נאמרו במהלך החודשים האחרונים לרפואתו בבתי המדרשות של ישיבת 'מיר' אך למגינת לבם של משפחתו ובני הישיבה, השיב הרב פינקל את נשמתו ליוצרה.

 

הגר"י הותיר אחריו 7 ילדים. הלווייתו תצא הערב ב-23:00 משמגר להר המנוחות בירושלים.

5 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. הבנאדם עדיין איתנו כאן הסירו את ההודעה מיידית!!
    כולם בבית החולים קוראים תהלים!

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב