טרגדיה ב-443: עו"ד אלקנה בישיץ נהרג בתאונה

בתאונת דרכים קטלנית שהתרחשה בכביש 443 נהרג עו"ד בישיץ, ההרוג היה מוכר במגזר החרדי, מותו היכה בתדהמה את מכריו הרבים

רוכב אופנוע נהרג בתאונה בכביש 443 סמוך למחסום מכבים, לאחר שמשאית שביצעה פניית פרסה מסוכנת פגעה בו באורח אנוש.  צוותי הצלה שהגיעו למקום קבעו את מותו.

ההרוג בתאונה הקטלנית הוא עורך דין אלקנה בישיץ,  חרדי שהיה בקשר עם רבים מהציבור החרדי והתעסק עם תיקים רבים במגזר. דבר מותו היכה בתדהמה את מכריו הרבים.

כביש 443 למזרח נחסם לתנועה מצומת מכבים  בעקבות תאונת הדרכים הקטלנית  בין משאית לרוכב אופנוע .

צפו בתיעוד ממצלמות האבטחה:

שרגא סופר מתנדב זק"א מודיעין, אמר: "מדובר בתאונה קשה עם מעורבות משאית סמיטריילר ואופנוע, כאשר הגעתי לזירה רוכב האופנוע כבן 40 היה שרוע על הכביש צמוד למשאית, אופי הפגיעה ממנו סבל היתה קשה וקטלנית, אחרי מאמצים ונסיונות החייאה רבים, רופא מד"א אישר את מותו במקום".

ציבור הנהגים מתבקש להימנע מלהגיע למקום ולבחור בדרכים חלופיות. כמו כן מומלץ להסתייע בתוכנת הניווט waze .

מדוברות איחוד הצלה נמסר: "מדובר בתאונה עם מעורבות משאית סמיטריילר ואופנוע. מתנדבי רפואת חירום של איחוד הצלה שהגיעו ראשונים לזירה החלו בפעולות ההחייאה על רוכב האופנוע בסיוע צוותי רפואה של צה"ל אך למרבה הצער בתום מאמצי ההחייאה נקבע מותו בזירת התאונה".

ניסן כהן חובש רפואת חירום של איחוד הצלה סיפר: "תוך כדי נסיעה נתקלתי ברוכב האופנוע ששכב לצד משאית סמיטריילר כשהוא סובל מפגיעה רב מערכתית. עצרתי בצד הדרך וירדתי להגיש לו סיוע רפואי ראשוני תוך כדי שהצטרפו אלי צוותי רפואה של צה"ל מהמחסום הסמוך ומתנדבים נוספים של איחוד הצלה שהיו בסמיכות למקום. ביצענו ברוכב האופנוע פעולות החייאה ולאחר מכן למרבה הצער נקבע מותו בזירת התאונה".

צילום: יחזקאל איטקין זק"א

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.