טרגדיה ליד מונסי: אשה חרדית נפלה מגשר (וידאו)

טרגדיה במונסי: אשה חרדית נפלה הלילה (חמישי) מגשר בניו יורק ליד הנהר הסמוך לעיירה מונסי. { "זוג מדהים"}

טרגדיה במונסי: אשה חרדית נפלה הלילה (חמישי) מגשר בניו יורק – ליד הנהר הסמוך לעיירה מונסי.

אסון בארה"ב: אשה חרדית נפלה מגשר ומתה.

‎Posted by ‎Kooker קוקר‎ on‎ יום רביעי 26 אפריל 2017

האשה, מלכי ליבוביץ, שכנראה אינה בין החיים, התגוררה יחד עם בעלה נחמן ובתם הקטנה בסמוך לעיירה מונסי. "השניים קיימו חיים פתוחים ומודרניים" כהגדרת מכריהם.

במהלך אחר הצהרים גילו בני המשפחה כי מלכי נעלמה. מתנדבי 'השומרים' החלו לחפש אותה, וכעבר שעות גילו כי היא נפלה מהגשר הממוקם ליד מונסי. לאכזבת מתנדבי השומרים, התברר באמצעות  מצלמת אבטחה כי האשה נפלה מהגשר. מכרים סיפרו לכלי התקשורת כי "מדובר בזוג נורמטיבי לחלוטין", ו"אף אחד בסביבתם לא האמין כי אסון כזה עלול להתרחש".

הזוג מגיע מבתים של חסידות בעלזא וסטאמר, אך במהלך השנים הם נפתחו ועזבו את החסידויות מהם צמחו.  בשעה זו נמשכים המאמצים להביא לאיתור גופתה.

11 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. טרגדיה

  זאת תעלומה לי זה נראה התאבדות וכי כיצד אפשר ליפול. מהגשר בין אדם נורמטיבי מתנהג בכללי זהירות או לקיצוניים שהחרדים לו אהבו את אורח חייהם של הזוג ולכן הבחורה המדהימה נעלמה

  שרי |
  הגב
 2. טרגדיה

  זאת תעלומה לי זה נראה התאבדות וכי כיצד אפשר ליפול. מהגשר בין אדם נורמטיבי מתנהג בכללי זהירות או לקיצוניים שהחרדים לו אהבו את אורח חייהם של הזוג ולכן הבחורה המדהימה נעלמה

  שרי |
  הגב
 3. אולי במקום לשפוט נשים על איך שהם מתלבשות ולהגיד כמה הם צריכות לשפר את הלבוש תשפרו אתם הגברים את יכולת האיפוק שלכם ותשלטו ביצרים שלכם?? חשבתם על זה אולי?! אם החצאית קצרה מידי לטעמכם או הפאה ארוכה מידי- אל תסתכלו!!!!

  מירי |
  הגב
 4. לכבוד ההורים היקרים נ"י

  אבא יקר, עם הבן שלך חשוב לך תתחנן בפניו שלא יסע לשבת לפני ל”ג בעומר למירון. לצערינו הרב, ההר מלא באוהלים עם כל מני טיפוסים הבן שלך לא ישלם +300 דולר למיטה במירון, מה יעשה יקח אוהל וישן עם עוד כמה בחורים. אבל במירון מגיעים כל סוגי הבחורים והבחורות ביחד בותו אוהל…. והם מכשילים את הציבור באתרא קדישה מירון בזימה ממש. איי איי כמה צדקו הרבנים….

  לא לחינם ישיבת בויאן שמביאה את כל הבחורים לא נותנים להם לצאת בכל השבת ממתחם אולפנת בני עקיבא. בחור חרידי אסור לעלות לציון מיום שישי עד מוצ”ש בהדלקה, ומיד אחרי ההדלקה יורדים ביחד כולם בחזרה למושב, והביתה.. ונשמרתם מאוד לנפשותיכם וגו'

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 5. בבקשה הורידו את התמונות מסכנה היא ומשפחתה זה רק מביא את כל אחד מאתנו לשפוט אותה וכעט מה שנשאר זה רק להתפלל או לבריאותה או לעילוי נשמתה

  mimeni |
  הגב
 6. כמה שטויות בכתבה אחת!! קודם כל יש להם בת מתוקה. לא בן.
  מלכי עצמה גדלה במשפחה מודרנית מאוד. והיא לא נהייתה מודרנית פתאום. לא מכירה את המשפחה של הבעל.
  לא באמצע החילה גילו שהיא איננה. כבר ב-6:30 (שעון ניו יורק) כולנו ידענו שראו כבר בוידאו שהיא קפצה.
  ומתנדבי הצלה לא מצאו גופה!! כולם עדיין מחפשים. זה נהר. בכינרת לקח שבוע למצא. מקווים שימצאו משהוא.

  Miki |
  הגב
 7. ממש סליחה אבל בכלל לא נראית חרדית.
  הצניעות שלנו שצריך שיפור – זה נכון 100% לצערנו! וכל מי שבידו למחות – נתפס באותו עוון!
  אברכים (בנות/ונשים) יקרות/ים! בוודאי הנכם רואים את מידת הדין המתוחה וקריאות ההצלה של המשפחות האומללות. אנא, עצור לרגע וחשוב: אין בית בלי צרות, אין משפחה שלא מרגישה חרון אף, וכולם תמהים ”: יש כל כך הרבה צדקה וחסד…. מה כבר נשאר לתקן?! על מה יש חרון אף כזה? הרי לא חשוד הקב”ה לעשות דין בלא צדק! מהו, אם כן, החטא החמור שפורץ את סכר הצדקה, התורה והחסד, באיזה חטא נגועים כל גווני הציבור החרדי- וכולם שותקים, ולא מוחים ולא מתקנים ולא נלחמים להסיר את מלאך המוות ממחננו ” ?

  ומצד שני כבר יותר שלושים שנה זועקים זקני רבני העיר על הפריצות החרדית המתדרדרת של הנשים והבנות, והמצב רק הולך ומחריף. רבני העיר מזהירים כי פריצות זו מנשי החרידות מגבירה חרון אף ומחדירה מחלות נוראות ה”י בקרב הציבור. גם הפירות הנושרים הם מסיבה זו. הקב”ה דוחק בנו ודורש מהפכה בקדושת המחנה, ואנו מתעלמים! וכל מי שלא מוחה נתפס! עד מתי נחריש? כבר עלה המוות בחלוננו,.רחמנא ליצלן.

  בכל המצוות אנו מהדרים חוץ מדבר אחד – צניעות והרחקה מעריות, למרות שהם איסורי תורה חמורים שבעטיים חרב מקדשינו וגלינו מארצנו. כאן, משום מה, לא מחפשים את הלכתחילה. בחיזוק הצניעות והרחקה מעריות, לא שואפים להיות מהדרין שבמהדרין. על זה השטן מקטרג בשעת הדין: ”מה שקל ונוח לך אתה עושה, ומה שקצת קשה לך (מפריע לתאוות שלך) אתה לא עושה”…

  בשכונות הפנימיות בריכוזים החרדיים כל התושבים חרדים! אם כן כיצד יתכן הדבר שנשות ובנות השכונות החרדיות רומסות ברגליהן פסקי הלכה מפורשים ונחרצים, ומתלבשות בחולצות צמודות מאוד, ממש הכל בולט! (כולל חולצות טריקו ולייקרה כו’) ובחצאיות קצרות, מיני או צרות, בפאות שחץ ושאר מרעין בישין – ואין מוחה!

  ידוע שאין עבירה שמביאה “חרון אף” כמו פריצות, וכל השכונות החרדיות מלאות בפריצות! כבר אי אפשר לעבור ברחוב מריבוי הפריצות החרדית- ועדיין בנושא זה ישנה אטימות ושתיקה… וכולם נתפסים… לדוגמה: רח’ רבי עקיבא-בני ברק, בית שמש, אלעד, קרית ספר, מאה שערים, הר נוף, Monsey, Brooklyn, L.A, Lakewood, Cleveland, 5 Towns, Etc, England, and many many more ושכונת גאולה בירושלים- הממוקמים בלב הציבור החרדי הפכו ללעג וקלס בפני רבים, בהיותם מרכזי האופנה העולמית ומבשרי הקידמה בכל טומאות פאריז, עד שרשתות האופנה הטמאות הגדולות בעולם משתוקקות לשכון כבוד ‘במרכזי התורה והחסידות’ הנ”ל (מדובר במעל 200 חנויות לביגוד טריפה ושחץ ברחוב אחד!) גם החילונים כבר מלעיזים שהקובע אצל החרדיות זהו ‘צו האופנה’ ולא הרבנים. (וזה התחיל כשהפגינו בריוני העדה החרדית בשליחות הרבנים נגד נשני הצנועות הלובשות "שאל" בירושלם ובבית שמש) לכל ביגוד ופאה שרוצות הן מוצאות היתרים! (של רע -בנים) דיינים מספרים שהפריצות מובילה לדברים מסמרי שיער… במקומות עבודה… עין רואה ולב חומד…

  אברך יקר! הגיע הזמן לסלק את מלאך המוות הרוחני והגשמי ממחננו! פריצות המלבושים שורפת את קדושת הנשמה, שורפת העניים והלב, ומטנפת את כל התורה והמצוות הנעשים ע”י האדם, ואין הקב”ה חפץ במצוות ההן, אלא רק במצוות הנעשות בקדושה ובטהרה (כמבואר באור החיים הקדוש ויקרא, יח עה”פ כמעשה ארץ מצרים וגו’) אלא מה, בוודאי אתה מצטדק, ואומר: “זה לא נוגע אלי, אני סומך על אשתי. אצלי בבית כולם לבושים בצניעות, לכתחילה שבלכתחילה. אצלי בבית לא נכנסים שבועונים, מחשבים, סרטים, עיתונים ואינטרנט.” או אולי אתה אומר: “אשתי בוגרת ‘בית יעקב’ (ר”ל) אשה צנועה וחסודה, אשר אפילו לבתי מלון וטיולים לא הולכת. היא אחראית על הלבושים שלה ושל בנותיה וכלותיה, ואני סומך עליה 100% בעינים סגורות, ולא מתערב בזה, אבל בכל דבר אחר… אני אני אני ורק אני”…….

  על זה חייבים להשיב תשובה כואבת, אבל נצחי: רוב הנשים נטולות הרגשה מה מכשיל, ולא שמות לב לפרטי צניעות ולדרגות הבלטה ומכשול, ואין בכוחן לעמוד בפרץ. מסיבה זו נשים חשובות שוגגות ולובשות חצאיות בגזרה ישרה מיני וצרה- תועבת ד’ נשים חשובות לובשות בגדי צמודות כטריקו אשר שורפות את בית ישראל ובפרט בחורי חמד. רוב מהפאות הן פרוצות ומביישות את מצוות כיסוי הראש. הגרביים שקופות ובצבע העור. החצאיות קצרות מיני –. וכל הלבוש האסור והטמא הזה יוצא מבתים של חניכות בתי חינוך החרדים ביותר, נורא!

  כבר שמענו דיבת רבים על חלק מהמורות במוסדות החינוך שנכנסות לכיתה כשהן לבושות בפריצות כדי למסור שיעור בצניעות! חלקן (מחוסר מודעות) יושבות בכיתה בשחצנות ובחוסר צניעות באמצע שיעור קודש. איזו דוגמא אישית זו? במו ידינו מסלקים שכינה ממחננו ונותנים למקטרג כח לגבות קרבנות ברוחניות ובגשמיות .

  כולנו מודים שעכשיו זמן סוף הגלות, והגיע הזמן שאתה תקח את הנושא לידיך! כי גם עליך כונו חכמים באמרם: ‘כל מי שבידו למחות נתפס באותו עוון’ . ח”ו, והכריע הרמב”ם (סוף סוטה) כי בנושא זה של הנהגת הבית בדרכי הצניעות כל אב וכל בעל יכול למחות!!! וחייב למחות! ואם אינו פוקד ובודק את ביתו שהכל בצניעות ובקדושה נקרא חוטא ולא ינקה, רחמנא ליצלן! כל אברך חייב ללמוד את הנושא מספר מוסמך כדי שיקיים חובתו למנוע מבנותיו ומאשתו את מלבושי הפריצות הממלאים את חנויות הבגדים, ולמונעם מהנהגות פסולות ומבילויים מסוכנים הקורצים מכל עבר ומכל פיסת עיתון. אנא, קנה לאשתך ולבנותיך רק ביגוד כהלכה ואל תתפתה למוכרים בחנויות שהבגד צנוע והצבע…. עשה מהפך למענך ולמען ילדיך, למען בריאות משפחתך, למען עתידך ועתיד עם ישראל כולו!

  לסיכום: אשה הלובשת בגדי פריצות ופאה נכרית עוברת עוון חמור מאוד! ומעוררת קיטרוגים עליה בעלה ובניה מימין ומשמאל, משמים ומארץ ואחריתה מרה כלענה וכו’ כהיום אין להתיר לאשה נשואה לצאת בפאה נכרית לרשות הרבים בשום פנים, ויש לאסור בזה בכל תוקף. ובפרט בדורות שלנו שעושים את הפאות במומחיות רבה עד שלא ניכר כלל אם אלו שערות טבעיות או פאה נכרית, ולא לכיסוי כזה נתכוונו חז”ל שהצריכו כיסוי הראש באשת איש. לזכור שהדג מסריח מהראש!!! והפאה הנכרית שמעליו מסריח ביותר! ומכל שכן שיש לאסור בזה לספרדים ובני עדות המזרח, מאחר שכל גאוני ספרד המפורסמים פסקו לאסור בזה, והעידו שבמקומותינו לא נשמע מעולם מנהג כזה. ורק לאחרונה החלו נשים פרוצות הספרדיות ללבוש פאה נכרית בהשפעת המורות והחברות שלהן. וצריך להבהיר להן, שכל גדולי התורה מעדות המזרח לא התירו לנהוג כן, ואין לשנות מהמנהג. ולמה שלא יחושו להחמיר בדבר כזה חמור. ואף בפאה וכובע ראוי להחמיר. וכל בעל ישפיע על אשתו רק בדרכי נועם ושלום, ויבאר לה חומר הענין.

  הפאות היום עשיות במומחיות כזו, כל מי שלא משקר לעצמו, יודע שפאות כללו אף פוסק לא התיר, שהרי יותר יפות משיער טיבעי, ולא ניכר כלל שמכסה ראשה, ועוד שמושכות גם הופעת לבוש שתתאים להם, ומגרות את יצר הרע, אוי לנו. וראה 70 פוסקים מדורות הקודמות שפסקו שאסור ללכת בפאה נכרית – ובפרט אחר שמצאו שכל הפאה נכרית הייתה של עבודה זרה – זאת אומרת שכל הקידוש וברכת המזון והסדר הלך הכל לעבודה זרה – והיום עם ההכשר ביחד בא הכל משם וכמו דלת המסתובבת שעושים בשמיטה כאן ישנו אניה המסתובבת שבאה מהודו לטורקיה ומשם מורידים בכל ושמים על אניה אחרת.

  “אז מי שיש לו קצת מח בקודקודו יודע ומודה, שהרחוב יושב ומחפש עצות פשוטות מאד, איך להחטיא את הרבים. סיפר לי אדם אחד מחוץ-לארץ, שיושבים אנשים ומקבלים שכר עצום, שהתפקיד שלהם להתעמק, איך לעורר ולגרות את היצרים של האנשים. ואלו המלבושים הנדרשים ב”מודה”. ואת הזבל הזה ואת האשפה הזו, ואת העלבון והטומאה ושחץ הזו מכניסים כאן לכל ארץ ישראל, ואברך יכול להרשות לעצמו שאשתו תלך כך?! יש בזה יופי בדברים האלו? או שמטרה אחת ויחידה…

  אברך שולח את אשתו! לכי תחטיאי את הרבים! [תחטיאי בחורי ישיבות בעבירות החמורות כהז”ל ח”ו], ואמר הרב שך זצ”ל, לפני עשרים ושתיים שנה ניסו נשים ללכת במלבוש יותר קצר מהברכיים, והרב שך קרא אותנו ובא מיוחד לירושלים לאולם “טירת חן” ואמר: “אוי זה בוער לי, כל הקיום של הכוללים תלוי בזה, כל הקיום של התורה, צריך לסגור את הכוללים אם הולכים ככה נשים של אברכים, זה לא יתכן! אין קיום לתורה!” (רבי יוסף עדס שליט”א)

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב