טרגדיה: שעות לאחר שאירח את ראשי 'דגל', מנהל סמינר "מעלות" נפטר(גלריה)

טרגדיה: שעות לאחר שאירח את ראשי 'דגל התורה' במשרדי הסמינר, נפטר מנהל סמינר "מעלות" הרב אליעזר רוב זצ"ל מחשובי תושבי 'בית וגן' בירושלים. הרב רוב חש ברע הבוקר ופונה לבית החולים, מילותיו האחרונות: "אני דורש שיביאו צלם דיעו לדורות כמה עזרו לי דגל התורה". צילום: זוהר רווס

טרגדיה: שעות לאחר שאירח את ראשי 'דגל התורה' במשרדי הסמינר, נפטר מנהל סמינר "מעלות" הרב אליעזר רוב זצ"ל כשהוא בן 68, מחשובי תושבי 'בית וגן' בירושלים. הרב רוב חש ברע הבוקר ופונה לבית החולים, בשעה האחרונה מצבו הידרדר והוא נפטר.

הבוקר אירח הרב רוב זצ"ל את ראשי 'דגל התורה' חברי הכנסת משה גפני ואורי מקלב, מזכ"ל 'דגל התורה' יעקב אשר, וחברי מועצת העיר ירושלים מטעם 'דגל התורה' ישראל קלרמן ויצחק פינדרוס במהלך הכינוס ביקש את רשות הנוכחים לצאת בשל כך שחש ברע, הרב רוב פונה לבית החולים, הערב השיב את נשמתו לבוראה.

הרב רוב ז"ל נפטר בפתאומיות לאחר שבשנים האחרונות התמודד אירוע מוחי שעבר לפני מספר שנים. מקורביו מספרים כי מדובר באיש יקר מאוד, איש שעזר לכולם, איש סוד, מסייע בסתר לכל התושבים.

אחת הסיבות לסיור המתוקשר של חברי 'דגל התורה' הוא המעבר למבנה החדש של הסמינר בשכונת 'רמת שלמה' לאחר שנים בהם היה ממוקם ברחוב שמואל הנביא בירושלים.

הרב רוב שלא אהב את הפרסום התבטא הבוקר: "אני לא איש של צלמים, אבל היום ביקשתי שיביאו לכאן צלם שידעו לדורות כמה עזרו לי אנשי דגל התורה, אני שמח שיש לי הזדמנות לומר לכם תודה".

IMG_0071

IMG_0052

IMG_0061

IMG_0065

IMG_0066

IMG_0067

 

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.