טרגדיה בקהילת מוהרא"ש: נפטר מנכ"ל המוסדות בנסיבות טרגיות

קהילת ברסלב ביבניאל בהלם: בכיר הקהילה הרב אשר טולדנוו שהיה ממקורביו של מוהרא"ש שיק זצ"ל נפטר בבית החולים לאחר שאושפז ביום ראשון האחרון בנסיבות טרגיות בבית החולים 'פוריה' בטבריה במצב קשה. טולדנו היה מצוי בקרב משפטי קשה סביב נכסיו של מוהרא"ש שיק זצ"ל שהלך לא מזמן לעולמו. המאבק נכנס לאחרונה להילוך גבוה והגיע עד כדי התערבות בית המשפט.

קהילת ברסלב ביבניאל בהלם: בכיר הקהילה הרב אשר טולדנוו שהיה ממקורביו של מוהרא"ש שיק זצ"ל נפטר בבית החולים לאחר שאושפז ביום ראשון האחרון בנסיבות טרגיות בבית החולים 'פוריה' בטבריה במצב קשה.

גורם בקהילה סיפר ל'קוקר' לאחר פציעתו: "ראינו אותו במצב קשה. הפנים שלו היו נפוחות והוא רק מלמל דברים לא ברורים".

על פי הדיווח הבכיר נמצא בקרב משפטי קשה סביב נכסיו של מוהרא"ש שיק זצ"ל שהלך לא מזמן לעולמו. המאבק נכנס לאחרונה להילוך גבוה והגיע עד כדי התערבות בית המשפט.

גורןם בקהילת ברסלב שוחח עם 'קוקר' וסיפר כי הרב טולדנו ז"ל קיבל ממוהרא"ש זצ"ל לפני פטירתו את כל הסמכויות לניהול הקהילה ביבניאל. על פי הדיווחים, בית המשפט מינה בשבוע שעבר מנהל חיצוני לעמותה, ובכך נשללו כל סמכויותיו של המנכ"ל הרב אשר טולדנו, ללא אפשרות לבצע פעולות בעמותה.

ביום פציעתו היה אמור היה להתנהל דיון בבית המשפט בענין ניהול הסמכויות, אך עוד קודם הדיוןו התקבלה הבשורה על פציעתו הטרגית של הרב טולדנו.

לאחר פטירת מוהרא"ש החל קרב בין בכירים בקהילה על נכסים יקרי ערך ומסמכים נדירים במקביל לאי סדרים במינויים שונים בקהילה, בית המשפט ניסה מנות נאמן חיצוני על נכסיו של מוהרא"ש. אך הוא נתקל בהתנגדות מצד חלק מהמקורבים.

ביום ראשון כאמור הוזעקו כוחות ההצלה לביתו של הבכיר "הוא הגיע למצב בו ואיבד הרבה שניות ארוכות ללא חמצן. לקח הרבה זמן עד שגילו את מצבו והגעת כוחות ההצלה"..

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.