טרור באיסטנבול: 39 הרוגים במסע הירי • וידאו

פיגוע עם תחילת השנה הלועזית החדשה: 35 בני אדם נהרגו ו-40 נפצעו בפיגוע טרור שהתרחש במועדון לילה הממוקם ברובע אורטקוי ההומה באיסטנבול שבטורקיה. תיעוד מהזירה

פיגוע עם תחילת 2017: 35 בני אדם נהרגו ו-40 נפצעו בפיגוע טרור שהתרחש במועדון לילה הממוקם ברובע אורטקוי ההומה באיסטנבול שבטורקיה.

אלמוני שהגיע למקום ירה בשוטר שעמד בכניסה, נכנס פנימה ופתח באש על המבלים, במקום שהו בין 400-500 בני אדם.היורה עדיין שוהה בתוך המועדון ומתבצר במקום.

לפי הדיווחים בטלוויזיה הטורקית כוחות משטרה רבים נמצאים בזירת האירוע כמו גם צוותי רפואה ואמבולנסים שמעניקים טיפול ראשוני לפצועים ומפנים אותם לבתי החולים. כוחות מיוחדים של משטרת טורקיה מלווים במומחי חבלה סורקים את הזירה מחשש למטענים שהונחו במקום.

מושל איסטנבול, וסיפ שהין, אמר כי החשוד בירי ביצע "פיגוע טרור" וכי הוא ירה בשוטר ואזרח שעמדו בכניסה למועדון.

 

במטה  ללוחמה בטרור ביקשו להדגיש כי יש להיזהר במיוחד באירועים בהם ישנו ריכוז תיירים גבוה, במיוחד באירועי חגיגת השנה האזרחית החדשה

"תיירים ישראלים המטיילים בהודו מתבקשים לגלות ערנות ולהיות קשובים לתקשורת מקומית ולהנחיות גורמי הביטחון בהתאם", נכתב עוד בהודעת המטה. קרובי משפחה של מטיילים השוהים במדינה, ובמיוחד בדרום-מערב הודו, מתבקשים לעדכן אותם באזהרה ובהמלצות.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.