טרור באפרת: מחבל התחבא בין השיחים ודקר קצין – מצבו בינוני

הטרור ממשיך להכות: מחבל פלסטיני שהתחבא בין השיחים של היישוב אפרת, דקר הבוקר קצין מילואים ביישוב ונוטרל תוך זמן קצר. הקצין פונה באורח בינוני לבית החולים. צפו במבזק החדשות.

הטרור ממשיך להכות:  לאחר סדרה של פיגועים בסוף השבוע, הבוקר (ראשון) חדר פלסטיני לישוב אפרת ודקר קצין מילואים בבטנו. הקצין נפצע באורח בינוני. המחבל שדקר את הקצין חוסל בזירה:

צוותי מדא פינו את הקצין לבית החולים הדסה עין כרם בירושלים במצב בינוני.

צפו במבזק החדשות – באדיבות רשת

קציני הביטחון הסבירו כי המחבל חדר לאזור היישוב במהלך הלילה והתחבא בשיחים על מנת לתקוף חיילים.

 

משה בניטה ועיסא דוויאת, הפאראמדיקים של מד"א שהגיעו לזירה, סיפרו : "ראינו צעיר בהכרה מלאה, הוא סבל מפצע דקירה בפלג גופו העליון. הענקנו לו טיפול רפואי מהיר בשטח ופינינו אותו בדחיפות להמשך טיפול בבית חולים כשמצבו הוגדר בינוני עד קשה, הוא תיקשר איתנו כל הדרך לבית החולים ומצבו היה יציב".

מבית החולים הדסה עין כרם נמסר כי הקצין פונה עם דקירה באזור בית השחי: "מצבו של הפצוע בינוני והוא נמצא בהכרה". נסיבות האירוע עוד נבדקות: כוחות ביטחון רבים הוקפצו לזירה. מצה"ל נמסר כי "הכוחות מבצעים סריקות באזור לשלילת איומים נוספים".

מהיישוב אפרת נמסר כי החדירה אירעה סמוך לשעה 02:00 לפנות בוקר, כאשר זוהתה דמות בטווח של כ-400 מטרים מחוץ ליישוב. כיתת הכוננות של היישוב וכוחות צבא הוקפצו לזירה על מנת לסרוק אחר הדמות החשודה: "מחבל שהסתתר בתוך שיח קפץ ודקר קצין, על המחבל נתגלו מספר סכינים. אנו משבחים את כוחות הביטחון שמנעו פיגוע קשה".

"מערכת הביטחון של היישוב הוכיחה את עצמה. צר לנו שנדרשנו לבחינה זו אך בעזרת השם נמנע פיגוע קשה מאד", הדגישו ביישוב. תושבי שכונת הזית התבקשו להישאר בבתים לזמן קצר אך סמוך לשעה 07:00 הונחו לחזור לשגרה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.