בת 13 רצה אל המאבטח עם סכין (וידאו)

בתיעוד נראת המחבלת כשהיא מתקרבת לכיוון השער. כשהיא במרחק של כ-100 מטרים מעמדת האבטחה , כשהתקרבה ליישוב הוא קורא לה לרדת על ברכיה והיא כעבור כמה שניות שולפת סכין ומתחילה לרוץ לעברו. { טרור בענתות}

מחבלת בת 13 ניסתה לדקור השבת  מאבטח חמוש ביישוב ענתות,  המחבלת שניסתה לבצע פיגוע דקירה נורצתה על ידו.

סרטוני מצלמות אבטחה תיעדו את הדרמה בכניסה ליישוב  בו נראה המאבטח קורא לה לעצור אך היא המחבלת רצה אחריו בסכין שלופה לעבר שער היישוב.

בתיעוד  נראת הנערה כשהיא מתקרבת לכיוון השער. כשהיא במרחק של כ-100 מטרים מעמדת האבטחה , היא נעמדת ומסתכלת פנימה אל עבר היישוב, המאבטח ושד בה והתקרב לעברה. הוא קורא לה לרדת על ברכיה והיא כעבור כמה שניות היא שולפת סכין ומתחילה לרוץ לעברו.

 

בשלב הראשון, המאבטח לא יורה לעבר הנערה, אלא רץ לאחור לכיוון שער היישוב עם נשק שלוף. מיד לאחר מכן, כשהמחבלת ממשיכה לרוץ עם הסכין לכיוונו ואף חוצה את השער, הוא יורה לעברה כדור אחד ופוצע אותה אנושות. זמן קצר לאחר מכן, נקבע מותה במקום.

 

"המאבטח גילה עירנות ומקצועיות ועשה את כל שביכולתו לעצור את האירוע", אמר רבש"צ היישוב ענתות, תומר שפירא. "כאשר לא עלה בידו והמחבלת הייתה נחושה לתקוף אותו, רצה לעברו וחדרה ליישוב, לא נותר לו אלא לבצע ירי והוא אכן ביצע ירי של כדור בודד על מנת לבלום ולעצור אותה מלפגוע בו".

 

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.