רות בוארון בתגובה חריפה לפליטת פיו האומללה של לפיד

"נלך מבית לבית, מישיבה לישיבה… כך מאיים לפיד על יהודים אשר יושבים ולומדים את תורת ישראל.

כאחת שלמדה במגמת ההיסטוריה הכללית והיסטורית עם ישראל, אדם הזה הזכיר לי כמה דיקטטורים מלאים בשנאה עזה לאחר שדיברו קצת שונה אך באותה התלהמות ופרופיל, אך מנהיגים אלו לא היו בגדר יהודים אשר יושבים בארץ ישראל, כך שלא ציפיתי מהם לגדולות כנאמר "עשו שונא ליעקב"..

אך לשמוע ביהירות מנהיג יהודי מדבר כך על יהודים, זה עבר את גדר האבסורד.

יאיר, נשאר לך רק לארגן פלוגה מלאה בשטיפת מוח ושנאה לחרדים ולומדי תורה
עליהם מדים מזהים וכן כמה אזיקים ואתה מסודר.

בשתי מילים, ללעוג לך! על יהירותך ומילותך המיותרות, על החכמה והחשיבה שנעלמה ממך, על זה שאפילו בוחריך והציבור הכללי לא יודעים איפה לשים ראש, לאחר שהוא שמע את השנאה והרוע שיצאה מפיו של מנהיגם היהודי.

ציבור שהתחיל לקלוט שבעצם צמח אצלכם מנהיג – שונא את האחר ואת האדם אשר לא חושב כמחשבתו, או לא מחנך כרצונו והשקפתו ואינו גדל כמוהו.

יהודי שאין לו בעיה לקחת יהודי אחר ובמצח נחושה להודיע בגלי ריש שאם הוא לא יתגייס-..

למרות שמנהיג זה יודע שישנם בחורים שלא שייכים ולא מתאימים לגיוס כי הם נולדו עם חינוך אחר לחלוטין, אז הוא יפעיל נגדו סנקציות פלליות…

מה אני חושבת?

אדם זה מבחינתי לא מייצג את העם היהודי. יהודי שאומר שהוא ילך מבית לבית מישיבה לישיבה, מגטו שכונתי חרדתי זה לגטו שכונתי חרדי אחר, זה רע לא מתקבל על הדעת – אבסורט לשמוע זאת,

ועוד יותר מוזר לשמוע שדברים אלו יצאו מפיו של יהודי בארץ ישראל,

ארץ בה לפני 66 שנה הגיעו ועדיין מגיעים יהודים שברחו ובורחים משונאי עם ישראל כי ההיינו שונים, ותמיד נהיה שונים כעם יחיד סגולה ומיוחד, שם רצו למחוק את תורתנו, ואת דתנו , ואת עמנו…

אוטוטו פורים כך שחסכת ממני כמה שורות על הניסים שקרו לנו ועל הנפלאות, ומדוע בכלל רצו להכחיד אותנו… כל ילד בגן יודע לפחות את ההיסטוריה הזו.

חודש אדר – נושק לפורים, בשמים כבר נפל הפור… אנו עם ישראל נמשיך להתפלל שהפור יהיה לטובת תורתנו ,שנראה ניסים ונפלאות כיאה לחודש אדר. יגון, יהפוך לשמחה וששון, השנאה תעצים לאהבה בין כל עם ישראל, מחלוקת תעביר על מידותיה , ותבנה חומות של אחדות בין כולם.

והיהירות תשנה צורה כך שאלוקים יבטל מעלינו כל גזרה, וליהודים בכל הארץ והעולם יהיה "ששון ושמחה", רק תעשה טובה בפעם הבאה שאתה פותח את פיך, נסה לזכור את העבר ואת ההיסטוריה היהודית, נדמה לי שזה יעזור לך לסנן קצת מילים מיותרות להחריד!

9 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. לא הבנתי למה שמו את התמונה שלה בקטן מעל לפיד? מלא הייתה יפיופה….

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
  • משתמש או משתמשת אנונימים , כנראה הקנאה גורמת לך לא להבין לא? תגובה מלאה בתת רמה

   יענקי |
   הגב
 2. אפילו ראש הממשלה כבר התחיל להבין שהכל בולשיט במיוחד הסנקציות הפליליות….

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. מזכיר רודן שהיה על לפני שנתיים אימת אזרחיו וצעק בקול גדול "נלך וננקה את האויבים מבית לבית משכונה לשכונה מעיר לעיר" גדפי שמו ועכשיו בחודש אדר מתפללים לנפילתו כן יאבדו כל אויבך ה'

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב