יאיר נתניהו משיב אש: השמאלנים בוגדים !

 לאחר שפעילי השמאל קראו לו "בוגד", התגובה מצד הנסיך של בית משפחת נתניהו לא איחרה לבוא.

בנו של ראש הממשלה יאיר נתניהו העיד היום (שני) בדיון בתביעת הדיבה שהגיש נגד פעיל השמאל הקיצוני אייבי בנימין. "אייבי בנימין הוא חלאת המין האנושי", אמר נתניהו בדיון, וננזף על ידי שופט בית משפט השלום בתל אביב שאמר לו "שמור על השפה. אין מקום לאמירות כאלה".

בטרם נכנס לאולם בית המשפט, חיכו לנתניהו במסדרון כמה מפגינים שקראו קריאות נגדו ונגד משפחתו. בתגובה, נתניהו הניף לעברם אצבע פוגענית. אחד המפגינים צעק לעבר עו"ד כהן: "ספר לי מי משלם לך, אתה שקרן. הרסתם את המדינה. ביבי גנב, ביבי בוגד".

 לאחר שפעילי השמאל קראו לו "בוגד", התגובה מצד הנסיך של בית משפחת נתניהו לא איחרה לבוא.

וכך כתב יאיר נתניהו בפייסבוק:  יפה אז עכשיו שסוף סוף מותר להשתמש במילה הזאת אני אגיד את מה שכולם במדינה חושבים. עמותות השמאל במימון ממשלות זרות ועוינות, הפוליטיקאים מהשמאל ואנשי התקשורת שמצדדים תמיד בצד של האויב ותמיד נגד האינטרס היהודי, ליבם גס בקורבנות טרור מתנחלים או קורבנות של המסתננים, ומצד שני ליבם מלא חמלה לכל מתפרע פלסטיני שנפצע על גבול עזה- הם בוגדים! הגיע הזמן לומר את האמת הפשוטה. על פי כל סטנדרט אנושי בסיסי ומוסכם על כל לאום בהיסטוריה. הם בוגדים לכל דבר ועניין.

יפה אז עכשיו שסוף סוף מותר להשתמש במילה הזאת אני אגיד את מה שכולם במדינה חושבים. עמותות השמאל במימון ממשלות זרות ועוינות, הפוליטיקאים מהשמאל ואנשי התקשורת שמצדדים תמיד בצד של האויב ותמיד נגד האינטרס היהודי, ליבם גס בקורבנות טרור מתנחלים או קורבנות של המסתננים, ומצד שני ליבם מלא חמלה לכל מתפרע פלסטיני שנפצע על גבול עזה- הם בוגדים! הגיע הזמן לומר את האמת הפשוטה. על פי כל סטנדרט אנושי בסיסי ומוסכם על כל לאום בהיסטוריה. הם בוגדים לכל דבר ועניין.

 

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.