הקרע הספרדי: האיום המרומז של אלי ישי, ההתלהמות של 'התנזים' • תיעוד(וידאו)

המראות מתחת לבית של אריה דרעי מזכירים חדר מלחמה – הפעילים מכנים את עצמם שוב "תנזים" ומקימים את מה הם מכנים "שאגת אריה 2", מדביקים כרוזים, ומארגנים עצרות תמיכה כשדרעי עצמו ספון בבית. ישי מצדו משגר הערב מעל מסך הטלוויזיה איום מרומז כלפי מי שמכנים אותו בוגד

הקרע ברחוב הספרדי: ב'שאגת אריה' מאמצים קו תקיף מאוד כנגד אלי ישי "שבגד" לטענתם במרן. המראות באוהל מזכירים את הימים שמול כלא מעשיהו.

מנגד, ח"כ אלי ישי, ממשיך להכחיש ולטעון כי ההקלטות של הרב עובדיה יוסף ז"ל, שנחשפו בחדשות 2, לא הודלפו על ידו. "אני יכול לגרוף 10 מנדטים אם אומר את כל מה שיש לי, אבל אני בוחר שלא", הוא טען.

בריאיון לתכנית "שש עם עודד בן עמי", סיפר היום (רביעי) ישי על הדברים האחרונים שאמר לו הרב עובדיה יוסף לפני שהלך לעולמו. "הייתה שיחה לא פשוטה עם המרן, ממש לפני שקיבל זריקת הרדמה שממנה לא קם", תיאר ישי. "הוא אמר לי בבכי 'שלא יהיה בלבך עליי על מה שעשו לך, זה לא בידי. אני אוהב אותך רבי אליהו'". ישי הדגיש כי אם הרב עובדיה יוסף היה בחיים, הוא היה מקבל כל החלטה של הרב – "גם אם הוא היה אומר שאני מקום 10 או הולך הביתה".

"הוא אמר לי 'אל תעזוב אותי' וזה מה שאני עושה", ציין ישי. "יכול להיות שיש הקלטות אצל אנשים מסוימים, אבל לא אצלי. מי שהקליט זה לא אני – אני לא מקליט ולא מוציא. יש לי תיעודים, ואני מעדיף לא לומר דבר כי דרכי היא דרך השלום. זו לא דרכי להכפיש אנשים". ישי הוסיף כי אינו חושש מהאיומים "השם שומר עלינו".

על ההחלטה לעזוב את ש"ס ולהקים את מפלגת "יחד-העם איתנו" אמר ישי כי אינה פשוטה עבור אשתו וילדיו, "אבל הם תומכים בי מאוד ומאמינים בצורך ובחשיבות של המהלך. אני זוכר את אמא שלי שבוכה שאין לה כסף לאוכל לילדים – אני פה לתת תשובות למענים לכל מאות אלפי האנשים שרוצים את עם ישראל וארץ ישראל, את הדאגה לאברכים ולתורה".

6 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. איזה מגעילים. שבאבניקים, אנשי בסטות.

  מרן אומר על דרעי שהוא רשע, ושלא שמע בקולו. ובשם מרן הם קוראים לו לחזור??????????????

  עובדי עבודה זרה ושמה דרעי. עובדי אלילים כפשוטו.

  אבל העם בכלל לא עם דרעי, רק כמה חמומי מח איתו. ותו לא.

  תלמיד מרן |
  הגב
 2. למצב בש"ס אין פתרון – לא עם אריה דרעי ולא בלי אריה דרעי.
  המפלגה הזאת הגיעה לסוף הדרך.

  רחלי |
  הגב