יאיר שרקי vs אבישי בן חיים: "הצגה של דרעי" (וידאו)

בעקבות חזרת הצפוייה של אריה דרעי לזירה הפוליטית פירסם העיתונאי יאיר שרקי סטטוס בפיסיבוק כנגד דרעי , אבישי בן חיים לא נותר חייב. וידאו

על רקע  חזרת הצפוייה של דרעי לש"ס, מפרסם יאיר  שרקי בדף הפייסבוק שלו סטטוס חריף כנגד יו"ר ש"ס אריה דרעי, "לפני שבוע וחצי, כשדרעי התפטר בהרבה רעש צלצולים וסערת רגשות קראתי לו כאן ״הפוליטיקאי הציני בישראל״. כל הסימנים הראו שמדובר בספין מתוכנן, אבל בכל זאת, אני מוכרח להתוודות: לרגע אחד, ממש דקה או שתיים, העליתי בדעתי שאולי הפעם הוא רציני. שהוא נשבר.
שרקי אמנם התפתה להאמין לרגע כי מדובר במהלך רציני אך מיד החל לחשוד:  "ככל שהעסק המשיך להתנהל במערכות מבויימות היטב (תמיד בשעה 8 בערב) היה ברור שיש מי שמנהל את התרגיל, את הקריאות הפומביות שיחזור, ורק מחפש סולם מספיק מפואר", כותב שרקי וממשיך לתאר  אבל אז הגיעה הסופה שהסיטה את סדר היום הציבורי, והפיגועים בצרפת, שהשכיחו את דרעי, ואת התחנונים המבויימים שישוב. הוא יושב בבית אבל אף אחד כבר לא מדבר על זה. אז ככה, בעליבות, עם סולם עץ פשוט בדמות מכתב מוזמן מהרב שלום כהן, ״המרן החדש״, הוא נאלץ לחזור. בכל זאת יש קמפיין לנהל ובחירות בעוד חודשיים וחצי. העיקר, שאף אחד כבר לא מדבר על תוכן הקלטת. שרקי צירף את ההקלטה המפורסמת ששודרה בערוץ 2 שאף אחד לא זוכר.

שרקי

אבישי בן חיים  מערוץ 10 (מאוהדי דרעי)  לא נותר חייב  והשיב לשרקי: "שרקי הערה אחת (מתוך ארבע, אבל אסתפק באחת): בניגוד למה שכתבת, היום שס הוציאו את ההודעה במיוחד אחרי השעה שמונה, רק כדי שמהדורות החדשות לא יוכלו לשדר. בדיוק בשביל שלא נוכל לשדר את זה וכדי לא לעשות סיבוב במהדורות. לדעתי הענייה זה ממש הפוך ממה שכתבת.

באשר לקלטת: מה לא אכפת לך שגרמתם לרוב אזרחי ישראל לחשוב שהרב עובדיה אמר על דרעי שהוא גנב ולוקח שוחד למרות שהוא לא אמר זאת? (אלא אמר ש30 40 אחוז חושבים שהוא לא צודק כלומר לא זכאי ולכן הם יגידו למה לקחת גנב, למה לקחת לוקח שוחד? לא הפריע לך שפרומואים בערוץ שלך חתכו את ההקדמה על ה30 40 אחוז ופשוט שידרו את הקטע של הרב עובדיה אומר "למה לקחת גנב", כאילו הוא אומר את זה?) (לא בכדי שכנעתם את כולם, חוץ מאשר את השסניקים ובני משפחת הרב עובדיה שהם היחידים שלא כועסים על דרעי על הקלטת אלא להפך. מבינים את מה שלא הסברתם לצופים, את מה שבאמת מספרת הקלטת: שהקלטת מספרת איך קבוצת אנשים סכסכה בין הרב עובדיה לדרעי והסיתה את הרב נגדו).

לסיום כותב בן חיים: הדבר הכי מדהים: מה שהאליטה משמאל שהייתה התקשורת העויינת עשתה למתנחלים והכשיר למשל את הלבבות לגירוש מגוש קטיף, זה כלום לעומת מה שהאליטה החדשה מימין ששולטת כעת בסיפורה של שס דרך התקשורת עושה כעת לשס. אוהבך". מסיים בן חיים. 

אבישי

 
צפו: דרעי מגיש התפטרותו ליו"ר הכנסת
[alooma ref="d206b6541be18844c58696d6d27ff4c9.mp4" src="1" autoplay="1" pid="0"]

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. למר בן חיים היקר. לגבי האמירות "גנב" ו"לוקח שוחד" אולי יש לפלפל, אבל מה עם שאר ההתבטאויות כגון "רשע" "לא ישמע לי" "מה הוא רוצה מאיתי" "שירד מעלינו" "אני לא יכול לבגוד באלי ישי". נראה לי שאלו דברים ברורים דיים כדי להבין מה הייתה דעתו של מרן על האיש.
  מה שמעניין שהמועצת שכל כך חרדים לכבודו של "מרן" מתעלמים מדעתו ובדיעבד חולקים עליו. איך זה מתקבל על הדעת??????
  ולסיום. עצם העובדה שאיש לא האמין באמת להצגה הקטנונית מראה עד כמה אמון רוחשים לטיפוס המפוקפק הזה.
  אין לי ספק שרוב חכ"י ש"ס ומצביעיה מאוכזבים מאד מה"יענו" חזרתו.

  איש יהודי |
  הגב
 2. "דרעי עצמאי לא שומע לי" "כמה ציער את אמא שלך זה לא רשע?"

  דורון |
  הגב
 3. ומה עם מה שאמר "הוא עצמאי" (לא שומע בקול חכמי התורה) "לא שומע לי" "כמה ציער את אמא שלך,זה לא רשע?"

  נורית |
  הגב