יאיר נתניהו: "לא להשתמש בתמונתי"

לאחר שעמותת ישראל חופשית פרסמה תמונה של יאיר נתניהו כקמפיין בעד התבוללות דרש הבן של ראש הממשלה להסיר את הקמפיין

בנו של ראש הממשלה, יאיר נתניהו, מאיים לנקוט בהליכים משפטיים נגד עמותת "ישראל חופשית", לאחר שעשתה שימוש בתמונה שלו ושל בת זוגו הנורבגית, סנדרה לייקנגר, ללא רשות.

ב"ישראל חופשית" בחרו להעלות קמפיין כאשר יאיר נתניהו וסנדרה מככבים – המסר המרכזי שלו הוא זכותו של כל בנאדם להינשא עםמי שהוא רוצה.

תגובתו של יאיר נתניהו לא איחרה לבוא. "אני דורש ממכם להוריד את התמונה שלי שאתם משתמשים ללא אישורי. זאת תמונה פרטית מהפייסבוק ולכן אתם חשופים לתביעה", כתב בנו של ראש הממשלה ליושב ראש עמותת ישראל חופשית. "אני מצפה שהיא תרד עוד היום, במיוחד שאני מתנגד ולא מסכים עם תוכן הקמפיין".

כעבור שעתיים שלח נתניהו מסר נוסף  "אם זה לא יורד בשעה הקרובה אני מתחיל לפעול בהליכים משפטיים". ואכן כעבור זמן קצר הקמפיין הורד מהאוויר.

"לקחנו תמונה שלהם כדי להעביר את המסר שאהבה לא בוחרים", אומר מיקי גיצין, מנכ"ל ישראל חופשית. "השתמשנו בתמונה שלו כדי להעביר מסר חיובי – במיוחד על רקע האירועים האחרונים. איום בתביעה על תמונה שפורסמה בעבר באתרי רכילות זה דבר קצת מאכזב".

לפני חצי שנה עורר יאיר הבן סערה כאשר פורסם כי יצא לקשר זוגי עם הונרבגית סנדרה,  במאמר המערכת של היומון החרדי-ליטאי "יתד נאמן" יצאו בחריפות נגד התנהלותו של ראש הממשלה בנושא. "אין זה מתפקידו של עיתון חרדי לעסוק בעיוותים מסוד זה ולרדת לרמת הפרט, מעבר לחשש מאובדן דורות לעם היהודי", נכתב במאמר.

"אבל הבעיה היא גם תגובתו של האיש הייצוגי ביותר של ישראל – ראש הממשלה. הוא נפגש עם ראשת ממשלת נורבגיה ובחוסר אחריות התגאה באוזניה על מערכות הקשרים של בנו המתרועע עם נוכרים. זוהי האמירה האומללה ביותר, הכי חסרת אחריות והכי מסוכנת שיצאה מפיו של ראש הממשלה", נכתב.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.