ידידיה מאיר סוגר את 'אפעס'

הפתעה: עורך מדור הסאטירה בידיעות אחרונות ידידיה מאיר הודיע לצוות הכותבים כי המדור לא יתפרסם יותר. { תחושת מיצוי}

לאחר שבשבועות האחרונים מדור 'אפעס' לא הופיע, הודיע  היום (שני)עורך מדור הסאטירה ידידיה מאיר לצוות הכותבים הוא כי המדור לא יתפרסם יותר.

"הודעתי בימים האחרונים לרון ירון (עורך ידיעות) ולאביב הברון (עורך המוסף הפוליטי) על רצוני להפסיק את הופעת המדור. מדור כזה צריך לעשות בהתלהבות, ואני אישית מתלהב לאחרונה משלל עיסוקים אחרים בחיי, וחש תחושת מיצוי.", כתב מאיר לצוות כותבי המדור.

מאיר ציין עוד כי, "בדקתי היום בגוגל מתי "אפעס" עבר מ"הארץ" ל"ידיעות". מצאתי ידיעה בוואלה ברנז'ה שכתבה כתבת תקשורת ושמה ענת קם, על המדור של ידידיה מאיר, שבו כותב גם יאיר חסדיאל (היום הוא שופט שלום), שעובר משוקן אל מוזס. הידיעה הזו נכתבה לפני שמונה שנים וארבעה חודשים. נכתב שם גם שעכשיו ידידיה מאיר ויאיר לפיד (העיתונאי הזה שעליו הוא תמיד עושה פרודיות) ייכתבו באותו עיתון. אז יאיר חסדיאל, ענת קם ויאיר לפיד השתנו מאז. כעת הגיע גם זמנו של 'אפעס'".

עורך מדור הסאטירה סיכם: "יאללה, יש לכם רשות להעלות לרשת את כל הבדיחות שלכם השבוע על המימונה, בית"ר ירושלים והאנטישמיות באנגליה".

את מדור הסאטירה יסדו ידידיה מאיר, קובי אריאלי ויאיר חסדיאל – שכתבו את הגיגיהם בניוזלטר, מאוחר יותר הציע רוגל אלפר לכותבים להפוך את הניוזלטר למדור סאטירה במוסף הארץ.

לאחר מכן, ב-2008 עבר המדור מהארץ למוסף השבת של ידיעות.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.