'ידיעות אחרונות' העתיק מ'הפלס'?

כלי התקשורת דיווחו ביום חמישי על ניסיון להקים ממשלה צרה. עיתון 'הפלס' ייחס את החשיפה לעצמו: "הידיעה הבלעדית מהפלס צוטטה בכלי התקשורת הכלליים"

כבר בערבו של יום חמישי האחרון החלו לצוץ ידיעות שונות על מחטף שעשוי לטרוף את הקלפים ברגע האחרון ולמנוע בחירות בהקמת ממשלה צרה עם החרדים.

עיתון 'הפלס' בחר לצאת ביום שישי האחרון עם כותרת "חשיפה – גורמים פוליטיים בכירים: נתניהו יוזם מהלכים חשאיים להקמת קואליציה חליפית ולהסרת הצעת החוק לפיזור הכנסת".

הידיעה על כך פורסמה בכלי התקשורת ביום חמישי האחרון ואף הכחשה לדברים יצאה מלשכת ראש הממשלה עוד ביום חמישי: "ראש הממשלה אינו פועל לפלג את יש עתיד", מסרה לשכתו של ראש הממשלה. "מדובר בספין פוליטי עלוב שמשקף את הפאניקה שאחזה בשר האוצר הכושל לפיד".

אך ב'הפלס' החליטו כי זו חשיפה מקורית שלהם, והבוקר באורח פלאי פרסמו צילום מעמוד השער של 'ידיעות אחרונות' אמש שם דווח בהרחבה על ניסיון להקים ממשלה צרה ולמנוע בחירתו, מערכת 'הפלס' סיפרה לקוראים כי כלי התקשורת הכלליים הלכו בעקבות "חשיפת" עיתון 'הפלס' ודיווחו את הידיעה.IMG-20141208-WA0073

5 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. סקופ מקורי של מעתיקי השמועה.

  לציבור מעתיקי השמועה יש על פי ההערכות כ5 מנדטים בבחירות הבאות הכל בברכתו של ראש הישיבה שליט"א

  ציבור מעתיקי השמועה ימשיכו להחזיק את הלפיד

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. לבטח גם את הפרסומות מעתיקים מהם ולכן לא נשאר להם כלום כי הכל מעתיק את מקומו. תגידו זו מתיחה או ידיעה אמיתית כי אם זה המצב במערכת הפלס טוב עושים שלא מפרסמים שם . למה מדובר בחברה מטומטמים כל המדינה מדברת על כזה רעיון והם היו הבלעדיים?! כואב לחשוב על החברה שנמצאים בבואה הזו

  אלי |
  הגב
 3. חחחחה
  הם פשוט הוזים מרוב עצבים כנראה פעילות המנע נגדם עושה את שלה, אחרת אין הסבר איך הם כותבים שטויות בכזה סדר גודל

  רחל |
  הגב
 4. בכדי לקבל אולי קמצוץ של כבוד הם הכניסו צילום מעיתון חילוני
  אם ביתד היו עושים את זה זה היה עוד הוכחה לחילון
  לכו לישון ותקומו עוד 50 שנה ותיראו את הדור כולו מאוחד

  יואל |
  הגב
  • התגובות הנ"ל, מובן *שזה תוצאה “מהבני תייייירה” (*כת-הרודפים-האכזרים*) מבני ברק* האשמים על כל דבר רע שבעולם

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב