יהב בראיון זועם: "בדקתי את קלפיות הליטאים, והם שיקרו עלי"

יהב: "חתמתי עם דגל התורה הסכם קואליציוני לפני הבחירות הקודמות. זה היה על דעת זה שאקבל את תמיכתם, מה שבסוף לא קרה. הם מתחייבים לתמוך בי אבל עובדים בשביל יריביי. הקלפיות שלהם היו 'שקופות', הם שיקרו במצח נחושה"

ראש העיר חיפה יונה יהב, העניק אתמול ראיון לישראל אוחיון ויעקב גרודקה בתכנית המהדורה המקומית ב'קול ברמה', במהלכו התייחס למאבק מול הציבור הליטאי, לקראת הבחירות המקומיות בעוד כתשעה חודשים.

יונה יהב: "אני חתמתי עם דגל התורה הסכם קואליציוני לפני הבחירות הקודמות. זה היה על דעת זה שאקבל את תמיכתם, מה שבסוף לא קרה. הם מתחייבים לתמוך בי אבל עובדים בשביל יריביי. הקלפיות שלהם היו 'שקופות', הם שיקרו במצח נחושה ובשל כך לא כיבדתי את ההסכם איתם", אמר יהב בזעם.

יהב: "עשיתי כל מאמץ כדי לפתור את הסכסוך עם מיכי אלפר, לצערי זה לא הצליח. המחלוקת לא מביאה לשום מקום, משה גפני סוגד למחלוקת ובכך מצפצף על מיליון תושבים".

במהלך הראיון הסוער אמר: "אני אורח תדיר בביתו של האדמו"ר מסערט ויז'ניץ ועוד רבנים חשובים. רק בדגל התורה נושאים את דגל המחלוקת".

בדבריו התייחס גם לבית הספר שבמחלוקת אתו, 'נתיבות משה': "רוב תלמידי נתיבות משה אינם תושבי חיפה. יש חוק וסדר ופעלנו לפי החוק. זה בית ספר של החינוך העצמאי וזה לא עסק שלנו".

לגבי הבחירות הקרובות בעיר, אמר: "חד משמעית אני זוכה לתמיכת רוב החרדים. ש"ס, גור, סערט ויז'ניץ, צאנז ועוד קהילות כבר הודיעו לי על כך רשמית. כשאבחר שוב, אמשיך להתייעץ עם רבני הציבור החרדי, גם עם רבני דגל התורה. רציתי לשתף פעולה עם החינוך העצמאי, אך דגל התורה חסמו זאת".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.