יהדות התורה לרה"מ: "ליברמן מתריס כנגד ציבור שלם בעצם יום השבת"

סיעת יהדות התורה קוראת לרה"מ נתניהו לקרוא לסדר את שר הביטחון באופן מיידי על העמקת השסע והקרע הציבורי תוך פגיעה פומבית בקדושת השבת׳

סיעת ׳יהדות התורה׳ מגיבה בתקיפות על התנהגותו המחפירה של שר הביטחון אביגדור ליברמן בחילול שבת בפרהסיה באשדוד בו תקף את החרדים וביצע קניות הבחנות לממכר חזיר בעצם יום השבת.

במכתב שיתפרסם הבוקר בכל שלושת היומונים החרדים נכתב כך:  "שר בכיר בממשלה ובקואליציה בחר במפגיע לקיים מופע התרסה חמור בעיצומו של יום השבת, בליווי נציגי ממשלה נוספים, תוך שימוש ברכבים ועוזרים ממשלתיים וגורם להלהטת הרוחות כנגד ציבורים גדולים במדינה וכנגד קדושת השבת.

עוד נאמר בהודעה:"מדובר במעשה חמור ותקדימי שנעשה במתכוון תוך הודעה מוקדמת לתקשורת במטרה מוצהרת וברורה להסית ולהכפיש בשקרים ובדותות נגד כלל הציבור הדתי והחרדי בישראל ולפגוע ביום הקדוש. ליברמן בעצמו יודע כי חוק המרכולים נועד לשמירת הסטטוס קוו הקיים במשך שנים. אך הוא בוחר בשיסוי וליבוי מתחים מיותרים בין חלקי הציבור, ולפגוע ביום השבת וקדושתו.

התנהגות זו של ליברמן מעידה על מצוקה פוליטית קשה, בשל תחרות על קולות השנאה מול מפלגה מתחרה ובמטרה לגרוף הון פוליטי כתוצאה משיסוי בין קבוצות אוכלוסייה והעמקת הקיטוב בעם.

לסיום, סיעת יהדות התורה קוראת לרה"מ נתניהו לקרוא לסדר את שר הביטחון באופן מיידי על העמקת השסע והקרע הציבורי תוך פגיעה פומבית בקדושת השבת׳

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.