יהדות התורה מתעוררים: חורשים את הפריפריה ומסירים את הכפפות: "מפלגה בלי רבנים" (הקלטה)

ביהדות התורה שולפים את כל "הכלים הכבדים" לישורת האחרונה – וזאת במטרה לצמצם פערים ולמזער את הנזקים שמניב הפלג הירושלמי. בשטח פועלים פעילי יהדות התורה, בעיקר בפריפריה, מאות פעילים (שאהידים) שחדורים ברוח קרב לפעול למען כבודו של מרן ראש הישיבה יוצאים ועוברים דלת אחר דלת

לאחר שהפלג הירושלמי הודיע באופן רשמי כי יקיים עצרת מחאה בארנה בירושלים, בו יכריז מנהיג הפלג הירושלמי הגר"ש אוירבך, שלא להצביע ליהדות התורה, ביהדות התורה שולפים את כל "הכלים הכבדים" לישורת האחרונה – וזאת  במטרה לצמצם פערים ולמזער את הנזקים שמניב הפלג הירושלמי.

בפלג הירושלמי טוענים כי גורמים בדגל פנו לבכירים בעייריה והציעו כסף תמורת אי קיום העצרת בארנה. בסופו של יום ראש העיר ברקת אישר לבני תורה לקיים את העצרת שתערך יומיים לפני הבחירות. הערכה היא כי במהלך העצרת במלחה תינתן הוראה שקטה להצביע לש"ס, (רק לא ג') .

בשטח פועלים פעילי יהדות התורה, בעיקר בפריפריה, מאות פעילים (שאהידים) שחדורים ברוח קרב לפעול למען כבודו של מרן ראש הישיבה יוצאים ועוברים דלת אחר דלת ופועלים לשכנע את העמך שבשדות להצביע ליהדות התורה.

בשטח ניתנה הנחייה לתת חופש הצבעה למצביעים בפריפריה, " תצביעו למפלגה חרדית שתעזור לעולם התורה, או ש"ס או ליהדות התורה", מי שעומד בראש הפעילות הוא יו"ר לב לאחים אליעזר סורצקין שמפעיל צבא של פעילים שחורשים את השטח.

ועוד מיהדות התורה, יועצי התקשורת קובי איזק וירח טוקר שהודרו מקמפיין הבחירות עשויים להצטרף בימים הקרובים לצוות האסטרטגי.

ירח

ולא רק, ביהדות התורה משקיעים מאמצים שלא לאבד את המצביעים הצעירים שנסחפים אחר ברוך מרזל ומפלגתו של אלי ישי, הבוקר כבר הוסרו הכפפות, בתוכנית האקטואליה 'מדברים בחירות' בהגשתם של בצלאל קאהן ודוד חכם ב'קול חי' התראיין המחנך הרב מרדכי בלוי שמתח ביקורת קשה על אותם חרדים בלוי תקף ואמר כי "אינני מבין את הצעירים החרדים שמבטיחים את קולם למפלגת שעטנז של אנשי ימין  "הרי שמדובר במפלגה שאין להם רבנים".

בהמשך התוכנית עלה  פעיל הימין איתמר בן גביר שהשיב לבלוי "אל תשפוך את התינוק עם המים, מרזל נלחם בכל חייו למען המגזר החרדי", וציין כי "ח"כ אורי מקלב אמר על מרזל שהוא האצבע השישית של יהדות התורה לפני 2 קדנציות".

האזינו לדברי הרב בלוי

[vimeo 120480814 w=500 h=465]

5 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. בלוי חצוף מחוצף!!! "אין להם רבנים"????????? מרן הגאון הרב מאזוז, ומרן הגאון הרב עמאר, הם לא גדולי הדור???????????????? בושה וחרפה!!!

  על אפך ועל חמתך נעבור את אחוז החסימה, ונראה לך כמה חסידים יש לרבותינו הספרדים האמייתיים ולא המשתכנזים.

  אלי ישי - אנחנו אחריך באש ובמיים!! |
  הגב
 2. מוטק׳ה בלוי…למה לך לקושש את קולות מצביעי ש״ס.. גם מצביעי יש עתיד בהסברה נכונה יצביעו הפעם ג׳….לכבודו של מרן רה״י……תסבירו,סגרנו ישיבות קיצוניות..זרקנו אברכים ….זרקנו מורות…וכו׳…נלחמנו בקיצונים מבפנים!!!!!……תמכנו בפתיחת חנויות בשבת ע״י רשת ת׳כלת!!!!תנו לנו את הכוח להמשיך ובוודאי תקששו את מרבית קולות-יאיר לפיד……. ובזה תתנו את התשובה האמיתי לעליית יש עתיד בסקרים

  הבוחר באמת התורנית |
  הגב
  • וגם תוכל לגייס את כל העציצונים ע"י מספר פחים שעולים באש,כדי שהם יוכלו לזעוק בגרון ניחר ליד העשן המיתמר "גיוס גיוס".

   נכס |
   הגב
   • וגם את השאהידים שהתפרעו ליד נשות הכותל וזרקו כוסות ופסולת " ברך המסורה לונו מרבוייסיינו"….

    גדי |
    הגב