יהדות התורה תתכנס: תודיע על תמיכה ביוסי דייטש?

לקראת החלטה על מועמד סיעות 'אגודת ישראל' ו'דגל התורה' לראשות העיר ירושלים – שתי הסיעות תתכנסנה השבוע, בנפרד. לדבריהם, דייטש צריך להוכיח תמיכה מכל הקהילות החרדיות

שתי הסיעות המרכיבות את יהדות התורה, יתכנסו השבוע למושב מיוחד.

לקראת הבחירות המוניציפאליות וסיכום מושב הקיץ בכנסת, הנהלת 'דגל התורה' תתכנס ביום רביעי בשעה 18.00 בבית 'דגל התורה' בבני ברק, זאת בהשתתפות רבני התנועה הגר"נ זוכובסקי, הגר"י אפרתי חברי הכנסת וחברי ההנהלת התנועה.

מוקדם יותר התפרסם גם בעיתונים המבשר והמודיע על כינוס אגודת ישראל, שתתכנס גם היא השבוע. בהודעה נכתב כי מזכירות אגו"י בירושלים תתכנס מחר (שלישי) לדון בהיערכות לקראת הבחירות לעיריית ירושלים: הכינוס יתקיים בשעה 19:00 בערב, במרכז אגו"י בירושלים רחוב פרס 2. בכינוס, סגן השר מאיר פרוש ייתן סקירה ולאחר מכן יהיה דיון פתוח.

לדברי גורמים ביהדות התורה, שני הכינוסים עדיין לא מורים על תמיכה במועמד החרדי יוסי דייטש, כי עליו להוכיח לפני כן תמיכה מכל הפלגים החרדים בירושלים, או רובן המוחלט לפחות (הפלג הירושלמי, נכון להרגע, מריץ מועמד משלו ועוד לא מוכן "לסגור" עם דייטש דבר), ורק אז יזכה לתמיכת שתי הסיעות.

יצוין כי אמש היו מי שפרסמו כי דייטש יודיע רשמית על מועמדותו לראשות עיריית י-ם ביום שלישי בשעה 16:00 באולמי מונדיאל בגבעת שאול, זאת בהשתתפות סגן שר הבריאות יעקב ליצמן ויו"ר הקואליציה ח״כ דודי אמסלם מהליכוד.

כעת מתברר כי מדובר כמובן בספין, זאת מאחר ולא ייתכן כי יודיע על התמודדות עוד לפני כינוס אגו"י, ויממה לפני שדגל התורה תתכנס ותדון בעניין.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. רק אמת!

    דייטש יכול להיות ראש עיר מצויין. הבעיה זה דגל כולנו חייבים להסביר להם שזמן הפוליטיקה הקטנה כבר תם …… וכבר היום יש נטישה גדולה… (יחד, פורמים שונים באיחוד הלאומי) דגל תתעוררי.

    דגל תתעוררי. |
    הגב