יהודה אבידן גוער בלביא – "הניסיון שלך לייצר דרמות מכעיס נורא"!

בתוכנית הבוקר, ראיין השדרן הידוע, את ח"כ מרגי מש"ס, על חוק הגיור והשלכותיו על צביון העם היהודי. לקראת סיום הראיון, ניסה לביא להוציא ממנו מידע על המתרחש בש"ס ומהם תחושותיו לגבי זה.

ח"כ מרגי הצליח לצאת בשלום ממתקפת השאלות והראה כישורים כפוליטיקאי וותיק.

בתחילה שאל לביא האם באמת פגישת הפיוס בין ישי לדרעי תביא לשלום? השיב מרגי כי "אי אפשר למחוק עבר של 14 שנה בפגישה של עשרים דקות". מרגי ניסה לעזוב את העניין, אך לביא דחק בו ושאל: בידי מי מבין שניהם נמצא המפתח של ש"ס? מרגי השיב, "שלחתונה צריך שניים ואריה דרעי הוא המנהיג".

שוב שאל לביא, אתה שייך לישי, אתה לא מרגיש שאתה חייב לו? על כך השיב מרגי: "אני מחויב לציבור הבוחרים, ומקיים שיתוף פעולה מלא עם דרעי, הפגישה שהייתה והמעשים שנעשים סוללים את הדרך לפיוס, הזמן הוא התרופה הטובה ביותר", כדבריו.

לביא ניסה לשאול שאלות מכשילות נוספות, אך מרגי שמר על קור רוח והוסיף: "דרעי מטיל עלי משימות ואני מבצע אותם על הצד הטוב ביותר, לטובת הציבור. זה לא יכול להיות אחרת".

מיד בתום הראיון ביניהם, העלה לביא את יהודה אבידן, אורח קבוע בתוכניתו של לביא.

עוד בטרם, שהחל לביא לדבר, התפרץ יהודה ואמר: " הניסיון שלך לייצר דרמות הוא מכעיס נורא! כל מה שניסית לעשות, דחיפת המילים לפיו של מרגי, כדי להראות שיש מחלוקת בש"ס היא כדי לייצר דרמות. שוב שואל ושוב, אולי תצליח להוציא מילה אחת שתייצר מחלוקת, אני שמח שלא הצלחת! זה לא ראוי ולא מכובד מה שניסית לעשות"!

לביא, שמע את הדברים וקיבל אותם ברוח טובה, לאחר שסיים אבידן עם טענותיו, הגיב על דבריו ואמר: "אני מקבל את דבריך. אך אינני מנסה לייצר כותרות. כשאני שואל שאלות בצורה ישירה וברורה, רואה הציבור ומבין שאין שחר לדברים המתפרסמים על המפלגה וכל הידיעות על פילוג אינן נכונות".

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. חברים בבקר אל תקשיבו להבלים הללו שימו מוזיקה שמחה

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב
  2. יהודה אבידן בלתי נסבל בתוכנית הזו.. איך מעלים אדם כזה לרדיו בכלל.

    יהודה |
    הגב