יהודה גליק שוב משתלח (הקלטה)

בראיון לרדיו 'קול ברמה' תוקף גליק את החרדים ואומר כי הם "כפויי טובה בכך שלא חוגגים את יום ירושלים". {" החרדים כפויי טובה" }

חבר הכנסת יהודה גליק (הליכוד) יוצא במתקפה כנגד הציבור החרדי ברדיו  'קול ברמה' ואומר כי הם "כפויי טובה בכך שלא חוגגים את יום ירושלים".

לדברי גליק, "לאחר שנעשה הרבה ניסים ביום ירושלים אמורים החרדים לחגוג את היום, בשיחה עם רונן כץ ביומן הצהרים בעניין הרפורמים אמר גליק כי הוא נפגש עם אנשים שאינם מסכמים עם דעתו כמו החרדים שלדעתו הם "כפויי טובה".

על הקשר שלו עם  הרפורמים אמר גליק, “איני רפורמי" , הבהיר, "ואני חושב שהתנועה הרפורמית טועה ובגדול ועושה נזק, אני לצערי גם בכנסת יושב עם מחללי שבת אנחנו לא צריכים להחרים אף אחד, מי שבטוח בעצמו לא צריך לפחד להיפגש עם אף אחד, אני מתוך סקרנות הלכתי לבקר במסגד ובכנסיה, אני מחויב להלכה, אני גם נפגש עם חרדים שהם כפויי טובה שאינם חוגגים את יום ירושלים הקב”ה עשה לנו הרבה ניסים והם לא מוכנים להכיר בזה ואני נפגש איתם”.

“הדרך שלנו זה לחבר כל אחד ולקרב כל אחד, אני לא מתבייש להגיד שאני מחויב להלכה וזה לא סותר כלל את הדרך שלנו, אני לא פועל בשיטות של חרם, אנחנו צריכים להגיד לאנשים שהם טועים, הרבנים הרפורמים לא צריכים להיות חלק מהרבנות אך יחד עם זה אנחנו נפגשים עם האנשים האילו” דבר ח”כ גליק בראיון”.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.