יהודה שלזינגר נפצע בהפגנה: "לא נעים"(הקלטה)

כתב 'ישראל היום' לענייני חרדים נפצע בהפגת האתיופים אמש. בראיון ל'קול ברמה' הוא מספר על הפציעה ומגן על המשטרה. האזינו

יהודה שלזינגר, הכתב לענייני חרדים של העיתון 'ישראל היום', נפצע אמש בהפגנה של בני העדה האתיופית בתל אביב. בראיון שהעניק ל'קול ברמה' הבוקר הוא מספר על הפציעה ובוחר להגן על המשטרה. האזינו לראיון המלא

[alooma ref="a3396c9a9504a85f425ab0eff19469a9.mp3" src="1" autoplay="0" pid="0"]

"הייתי באירוע ונפגעתי מרימון שהתפוצץ לי בין הרגלים לא נעים לא נורא, מרגיש טוב, הרגל חבושה, פצעים כאלה. חוץ מזה הכל בסדר. היו שם שוטרים שנפגעו הרבה יותר קשה, חטפו בלוקים לפנים, אומר שלזינגר בפתח הראיון.

בהמשך טוען שלזינגר: "בדרך כלל אנשים שנפגעים מהפעילות של המשטרה נורא כועסים עליהם, אני אומר לך שאתמול אני שאפתי את העשן, חטפתי מהרימון, ואחר כך מהמחסנית ואני אומר לך שהמשטרה הייתה אתמול נופת צופים, שים לב שרוב הפצועים חוץ מ 12 בני העדה האתיופית כולם הם שוטרים ושוטרים אתיופים, אני גם הייתי בן המפגינים, אני יודע מי החברה האלה, יש לי גם סרטונים שאיך הם נכנסים לחצרות באבן גבירול מפרקים בלוקים, שוברים אותם על הרצפה וצועקים לפנים לפנים תזרקו להם לפנים, זה משהו אחר"

שלזינגר מוסיף: "מה שקרה אתמול בארבע אחרי צהריים, נתנו להם לעשות הכל, חסמו להם את עזריאלי, אחר כך את אילון ואף אחד לא עשה כלום. רק באזור תשע שכבר התחילו הסיפור של הבלוקים וחנויות נופצו, אתה רואה תמונות מבולטימור ולא מאמין שזה יקרה בישראל."

"נפצעתי. באו שלושה חברה ולקחו אותי הציגה, מאחור הייתה חבורה של שוטרים, אמרו לא פה כי פה זורקים עלינו אבנים. זה סרט"

על אופי הסיקור בעקבות מה שקרה אמר שלזינגר: "אני חושב שאחרי הרבה שנים אתה מנוטרל, אני נפצעתי משוטרים, הם לא ידעו אם אני מפגין או לא, אתה מסתכל בעיניים וחווה את זה ואתה מדווח על מה שאתה רואה"

"שכב לידי בבית החולים שוטר אתיופי, זו סיטואציה שאי אפשר להסביר אותה", מסכם שלזינגר.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.