יהודים סולקו ממלון לאונרדו ע"י ערבים

תקרית מסעירה ארעה בשבת האחרונה במלון לאונרדו השוכן בסמיכות לכביש 1 בירושלים, ארבע צעירים חרדים שהוזמנו כאורחים של אורחים במלון סולקו ע"י פועלים עובדי המלון הערבים. {בעיצומה של השבת}

תקרית מסעירה ארעה בשבת האחרונה במלון לאונרדו השוכן בסמיכות לכביש 1 בירושלים, ארבע צעירים חרדים שהוזמנו כאורחים של אורחים במלון סולקו ע"י פועלים עובדי המלון הערבים.

"במהלך שבת אחר הצהריים", מספר אחד הצעירים, "זכינו להערות רבות כאשר מיד עם כניסתנו בלבוש שבתי לפתח הלובי עצר אותנו המאבטח הערבי מטעם בית המלון ואמר לנו "תמתינו בחוץ", לאחר שהבהרנו לו מספר פעמים כי הוזמנו ע"י אורחי המלון נאות להושיב אותנו בלובי של המלון".

הבחור הוסיף לספר: "בהיותנו בלובי חשנו כל העת כי אנחנו במעקב צמוד, מאבטח המלון הערבי נכנס אל תוך הלובי ועקב אחר מעשינו בדריכות". מה שלטענת הבחור גרם להן לתחושת אי נעימות.

"בהמשך ביקשנו מהמאבטח לקרוא למארחים שלנו מהחדר בו הם שהו לאחר שזה לא הסכים שנעלה בעצמנו לחדר המלון, המאבטח חזר וסיפר: 'הם הלכו לכותל', "חשדנו בו כי הוא משקר", אמר הבחור, מה שהתברר לאחר מכן כנכון, האורחים יצאו מחדרם במלון לאחר כחצי שעה, ומתברר כי המאבטח שיקר אותנו".

הבחור מספר: "לא עברו דקות אחדות, מנהל המשמרת הערבי הופיע וביקש לעזוב את המלון במידית, לאחר שהתווכחנו על זכותנו הלגיטימית לשהות בלובי המלון הסביר באילוץ כי המלון מלא וכי אנחנו לא יכולים לשהות גם לא בלובי המלון למרות היותו ריק למחצה".

בהמשך התפתח עימות בלובי המלון, שהוביל להזמנת שוטרים למקום. כעת, דורשים הבחורים מהמלון פיצוי על עגמת הנפש שנגרמה להן.

אחד מאורחי המלון שלא היה מעורב בתקרית סיפר ל'קוקר' כי הנהלת המלון נהגה בצעירים החרדים בגסות מלכתחילה. "באנו לכאן ליהנות ומהרגע הראשון אמרו לנו שפה לא אוהבים אותנו והתייחסו אלינו כמו לחיות", סיפר דניאל בן 25. עוד אמר כי על החרדים הוטלו הגבלות מיוחדות. "כשהעזנו לדבר בכורסאות שבלובי, העירו לנו, וביקשו מאיתנו לעזוב את שטח המלון".

ניסיונותנו לקבל את תגובת מלון לאונרדו ירושלים עלו בתוהו, לכשתתקבל נשמח לפרסמה.

6 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. היה צריך לעצור את 4 מחבלי דעש"ס
  "התמימים" ו"העדינים"

  איברהים ממרן מפקד יח"צ דעשס |
  הגב
 2. עלק 4 בחורים…

  פתאום ל4 ה"חרדים" יש יח"צ חינם באינטרנט

  4 מחבלים מדעש"ס…

  בהתחלה הזדהיתי וזעתי על הערבים, עד שהבנתי ש 4 הברברים שייכים לדעש"ס, התנחמתי בכך וטוב עשו הערבים שגרשו את מחבלי דעשס מהמלון.

  אשר בן יאסר מדינה הגוסס |
  הגב
 3. רק בישראל יכולים לסלק באי מלון ללא שום סיבה ובלי לבקש סליחה

  קוצ'י |
  הגב
 4. כשקראתי חשבתי לעצמי שאין מצב ולא יכול להיות, ובכלל מה פתאום שיעיפו סתם ארבעה בחורים תמימים שרק באו לבקר. אבל מתברר שאני מכיר את אחד הבחורים שהיו שם. אחד האנשים המנומסים שקיימים. וזה עצוב, אבל זה בדיוק מה שקרה. חח ולחשוב שרציתי לבלות שבת עם המשפחה במלון הזה.. אני לא יודע מי אחראי לזה. אם זו הוראה מלמעלה, או סתם גחמה של צוות גזען. אבל אני במקומם הייתי עושה חשבון נפש.

  עוז |
  הגב
 5. בית מלון מתחת לכל ביקורת
  המעלית משמשת גם כמעלית שירות/משא של המלון כשהיא עובדת המסדרונות חשוכים ולא נקיים
  חדרים-ישנים מאד ולא מתוחזקים הארנות שבורים החשמל נפל מספר פעמים גם באמצע הלילה

  יונית פסטרנק |
  הגב