יהיה בסדר? נעמה יששכר הגישה לפוטין בקשת חנינה

עורכי דינה של נעמה יששכר הודיעו לעיתונאים כי היא הגישה לנשיא הרוסי, ולדימיר פוטין, בקשת חנינה שתשים קץ למסע הייסורים שלה בכלא הרוסי

עורכי דינה של נעמה יששכר הודיעו לעיתונאים כי היא הגישה לנשיא הרוסי, ולדימיר פוטין, בקשת חנינה שתשים קץ למסע הייסורים שלה בכלא הרוסי. "נעמה קיבלה החלטה לפנות לנשיא הפדרציה הרוסית בבקשת החנינה והשחרור, וזו הוגשה על ידיה בכתב, באופן שנקבע באמצעות הנהלת בית הכלא", נכתב בבקשה.

עוד נכתב כי "נעמה, משפחתה ועורכי דינה מקווים להחלטה מהירה של נשיא רוסיה, בהתאם לסמכותו החוקתית, על חנינתה ושחרורה".

כזכור, יפה יששכר נפגשה בחמישי עם נשיא רוסיה ולדימיר פוטין ועם ראש הממשלה בנימין נתניהו – בתקווה לשמוע את השורה על שחרור בתה. יששכר הגיעה למעון ראש הממשלה כשהיא מלווה בבני המשפחה. בראיון לחדשות 12 גילתה יפה יששכר, אמא של נעמה יששכר כי הנשיא פוטין הבטיח לה להחזיר את בתה הביתה. פוטין לא נקב במועד השחרור.

נעמה יששכר הודתה לראש הממשלה נתניהו על מאמציו הרבים למען שחרור בתה ואמרה:"אני אופטימית, פוטין מקסים. לא ציפיתי שהוא יפגוש אדם פשוט כמוני. הוא היה מדהים והוא הבטיח שהוא מחזיר לי את הילדה הביתה".

בהצהרות לתקשורת אמר נתניהו: "סיימנו עכשיו פגישת עבודה מצוינת בין הנשיא פוטין לביני, בסופה הנשיא פוטין ביקש להביא את יפה אמה של נעמה יששכר, הייתה לנו פגישה מרגשת". נתניהו הודה לפוטין ואמר: "אני מאוד מודה לך על המחווה המרגשת הזאת".

פוטין השיב לנתניהו והתייחס לשחרורה של נעמה: "עמיתיי הנכבדים, אכן נפגשתי עכשיו עם אימה של נעמה, לי ברור שנעמה היא ממשפחה טובה והגונה. ידועה לי עמדתו של ראש הממשלה, כל זה ללא ספק יילקח בחשבון בזמן קבלת ההחלטה". פוטים הבטיח עוד: "היום ממלאת מקום זכויות האדם ברוסיה תבקר את נעמה. אני מבין שהאם דואגת מאוד לבתה – ואני אומר – הכל יהיה בסדר".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. מגעיל לראות שהיא נותנת יד לגבר. היא לא תצליח.

    זה אסור על פי דין

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב