יואב יצחק: "סיידוף שוקל להעיד נגד נתניהו"

אתר מחלקה ראשונה חושף הערב כי הפרקליטות והמשטרה עושים מאמץ על לגייס את עזרא סיידוף כעד מדינה נגד שרה נתניהו, רעיית ראש הממשלה .ב-News1 פורסם כי  המאמץ נערך בחשאיות רבה, בדרגים גבוהים ביותר – וזאת בשל הצטברות חשדות על משרד ראש הממשלה ובמעונות ראש הממשלה {טלטלה פוליטית?}

אתר מחלקה ראשונה חושף הערב כי הפרקליטות והמשטרה עושים מאמץ על לגייס את עזרא סיידוף כעד מדינה נגד שרה נתניהו, רעיית ראש הממשלה .

ב-News1 פורסם כי  המאמץ נערך בחשאיות רבה, בדרגים גבוהים ביותר – וזאת בשל הצטברות חשדות על משרד ראש הממשלה ובמעונות ראש הממשלה.

לא ברור עד כמה היועץ המשפטי לממשלה, יהודה וינשטיין, מעורב בנסיונות לגייס את סיידוף כעד מדינה נגד נתניהו, אם בכלל.

ליואב יצחק מו"ל אתר news 1 נודע כי בידי המשטרה והפרקליטות ראיות לעבירות חמורות שביצע סיידוף ביניהם הוצאת כספים שלא כדין ממשרד ראש הממשלה והוא ישקול בחיוב להעיד נגד ראש הממשלה בכדי להקל משמעותית מעונשו שצפוי לו באם יורשע בעבירות שבהן הוא חשוד לכאורה.

מיד עם תחילת החקירה הושעה סיידוף מתפקידו מתפקידו במשרד ראש הממשלה והוא עלול באם יורשע לאבד חלק גדול מהפנסיה שהיה אמור לקבל בשנים הקרובות, על פי הדיווח באתר סיידוף מנהל משא ומתן גם על המשך תנאיו הפנסיוניים ללא כל פגיעה בהם כתנאי להסדר עימו. .

לסיידוף הובהר כי לא ינוקה כליל מכתב אישום אך בדומה לערן מלכה ושולה זקן, יזכה להקלות משמעותיות בגזר הדין באם יורשע, הוא אמור להכריע בעניין בימים הקרובים.

האתר מציין את חומרת הסכמתו של סיידוף לעסקה מסוג זה שם נכתב: "המידע הדרמטי עלול לפגוע קשות בבני הזוג נתניהו, לשמש את יריביו הפוליטיים של נתניהו, ואף לטלטל את הממשלה. שכן, חלק מנושאים החדשים המצויים בחזקתו של סיידוף – בין שמדובר בחשדות לפלילים ובין אם מדובר "רק" בליקויים חמורים, המחייבים בדיקה, עלולים, אם במישרין ואם בעקיפין, לחייב ולסבך גם את ראש הממשלה."

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.