היוזמה המטורפת של הזויי הר הבית: שיחזור הפרה האדומה (הקלטה)

היזמים ממכון המקדש בירושלים, פועלים לשחזר את הפרה האדומה לאחר 2,000 שנה, ולשם כך רכשו בארצות הברית עוברי פרה אדומה מוקפאים

יוזמה הזויה ומטורפת יוצאת מבית מדרשם של היזמים ממכון המקדש בירושלים,  הם פועלים לשחזר את הפרה האדומה לאחר 2,000 שנה, ולשם כך רכשו בארצות הברית עוברי פרה אדומה מוקפאים, לאחר שעברו הפריה  שהמאפיינים שלהן זהים למאפייני הפרה האדומה המקראית – על פי מכון המקדש.

חוקרי מכון המקדש סבורים שהיוזמה נעשית באישור משרד החקלאות. הם יחלו בחודשים הקרובים בהליך פונדקאי – ובכך יצליחו לשחזר את הפרה האודמה המקראית

ארנון סגל, מ"מקור ראשון", שוחח עם רזי ברקאי בגלצ. הוא אמר: "אפשר להקים את בית המקדש בלי הפרה האדומה – אבל זה בוודאי יסייע. היו בסך הכל בהיסטוריה היהודית 9 פרות אדומות והן הספיקו לאלפי שנים".

ואילו , אסא קיסר, פעיל חרדי בארגון אנונימוס, אמר בתגובה לדבריו של ארנון סגל: "מצוות הקורבנות היא לא מצווה שהייתה כוונה ראשונה מאת השם', אלא כוונה שנייה – בגלל בידול עם ישראל מעבודת האלילים".

האזינו לשיחה עם ארנון סגל (באדיבות גלי צה"ל)

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. הבל יפצה פיו של אסא קיסר, הוא אומר דברי כפירה שאסור שיישמעו. בכל יום אנו מתפללים לה' שיחזיר לנו עבודת בית המקדש למקומה בימינו.

  אברהם |
  הגב
 2. זה שאתם לא רוצים ולא מאמינים שיבוא משיח זה לא אומר שהם הזויים

  ה' הוא המלך |
  הגב
 3. מה הזוי ומטורף בזה שמחכים למשיח?
  אתם לא מתחברים לדרך שלהם – בסדר.
  למה לבזות?

  א |
  הגב