יוזמה ברשת: דרעי לנשיאות המדינה

בימים האחרונים תופסת תאוצה יוזמה ברשת הקוראת למנות את ח"כ אריה דרעי לתפקיד הנשיא הבא של מדינת ישראל.

כזכור בעוד תקופה קצרה יסיים נשיא המדינה שמעון פרס את תפקידו כנשיא המדינה. כרגע בורסת השמות רבה וביניהם ניתן למנות את ח"כ פואד בן אליעזר שאף זכה לתמיכה פומבית בישיבת הסיעה של מפלגת העבודה. כמו כן מתמודדים לתפקיד גם הפרופ' דן שכטמן שהספיק ליצור סביבו תמיכה רבה אך לא בקרב הח"כים ואף עורר סערות רבות בדבריו כנגד החרדים וכנגד הציבור המזרחי בישראל. מועמד מוביל נוסף הוא ח"כ ראובן ריבלין יו"ר הכנסת לשעבר שמתמודד על התפקיד וכרגע מתקשה לקבל את תמיכת ראש הממשלה אולם בסביבתו יש מי שטוען שיש לו הבטחה ממרן הרב עובדיה יוסף זצ"ל לתמיכה בסיבוב הנוכחי.

כאמור כרגע ישנם היוזמים את הרצתו של ח"כ אריה דרעי לתפקיד. בדף הפייסבוק שנפתח לשם כך כותבים היוזמים: "הגיע הזמן שמועמד מזרחי משלנו שאכפת לו מאלה שאין להם ישמש כנשיא המדינה יהודית".

בשיחה עם קוקר אומרים היוזמים כי הרב אריה דרעי הוכיח שהוא אדם ישר דרך ונקי כפיים ודואג לאלו שאין להם ולא רק לגב' ריקי כהן מחדרה" בנוסף אמרו כי "לח"כ הרב דרעי עומדת הזכות שהוא מזרחי ואף היה ממובילי המהלכים הגדולים במדינה לאורך שנים. ובימים שמועמדים לנשיאות פוגעים בציבור המזרחי בטענה שהם רק רצו לצחוק ראוי להוקיע את דבריהם ולמנות את ח"כ דרעי לתפקיד. בנוסף לכך צריך למנות לתפקיד אדם שיהיה אפשר לדבר איתו גם לפני התפקיד וגם בתוך התפקיד ולא כאותם המבקשים את תמיכת החרדים לפני היבחרם לתפקיד אך לאחר מכן שוכחים את הציבור החרדי בישראל".

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. פחחחחח אתם חיים בסרט
  והכי מדהים אותי המשפט "אריה דרעי הוכיח שהוא ישר דרך ונקי כפיים" חחחחחח נפלתי מרוב צחוק.
  אגב, לכו ללמוד עברית לפני שאתם מעלים כתבות בשפה זו.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. הוא באמת מתאים לתפקיד כי הוא אונס יום יום את הציבור החרדי בשחצנות שלו

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב