יוזמה מיוחדת: אברכים ילמדו ויבחנו על ספרי 'יביע אומר' לרפואת מרן הגר"חע יוסף שליט"א

עשרות אברכים כבר נרשמו ליוזמה המאורגנת על ידי קהילת 'חסדי שמואל' במימון אחד הנדיבים * הגר"א עמרמי רב קהילת 'חסדי שמואל':" זכות גדולה לאברכים ללמוד ולהיבחן על ספרי מרן הגרח"ע יוסף שליט"א לרפואתו"

בימים האחרונים החלו בקהילת 'חסדי שמואל' בשכונת הר חומה בירושלים שבראשות הגר"א עמרמי, ביוזמה חדשה לרפואתו של מרן הגר"חע יוסף שליט"א. אברכים נקראו להצטרף לכולל בו ילמדו ויבחנו על ספרי 'יביע אומר' אותם חיבר מרן הגר"חע יוסף שליט"א לרפואתו השלמה. בכולל החלו האברכים ללמוד את 'יביע אומר' על שו"ע 'אורח חיים' כאשר המטרה היא לסיים את חלק י' 'ביביע אומר' עד חג החנוכה. אז יערך בהשתתפות מרנן ורבנן גדולי ישראל מבחן לכל האברכים ששקדו במשך כמה חודשים על הספר. יצוין, כי האברכים אשר הצטרפו לכולל בו לומדים את ספרי מרן הגר"חע יוסף שליט"א יזכו לקבלת מלגה חודשית בסכום מכובד מאוד. מלבד זאת, האברך המצטיין ביותר בחומר יזכה לקבלת מלגה בסך- עשרים אלף שקלים. הגר"א עמרמי רב קהילת 'חסדי שמואל' ומרבני שכונת הר חומה בירושלים בירך על היוזמה של אחד מנדיבי הקהילה. הרב ציין כי זכות גדולה לאברכים ללמוד ולהיבחן על ספרי מרן לרפואתו השלמה.

בתוך כך, במהלך ימי חול המועד נערכה שמחת בית השואבה המונית בקהילת 'חסדי שמואל' בהר חומה בהשתתפות מאות מאנשי ותושבי השכונה. במהלך השמחה, הגיעו דיווחים מבית החולים כי מצבו של הגר"חע יוסף שליט"א מידרדר. המוזיקה פסקה מלנגן וכל הציבור החלו כאיש אחד באמירת פרקי תהילים במשך זמן ממושך. מעמד קידוש השם מרגש מאוד נערך באותם דקות כשמאות מאנשי הקהילה ותושבי השכונה התפללו בדמעות שליש למען רפואתו השלמה של מרן הגר"חע יוסף שליט"א.

פעילות זו מצטרפת לפעילות התורנית והיומיומית המתקיימת בקהילת 'חסדי שמואל' העומדת תחת הכוונתו והנהגתו של הגר"א עמרמי, בה שיעורי תורה יומיים, פעילות קירוב לנוער מתחזק ועוד.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. מי שלמד פעם יביע אומר מבין שאין שום תועלת לאברך מהשורה ללמוד על הסדר את השו"ת, התועלת היא לאחר לימוד מעמיק של כל סוגייה, בקיצור הרב אייל עמרמי ממשיך ביח"צנות…

    מאיר |
    הגב