יוזמה מרגשת: אוטובוסים חינם להלווית השוטר הדרוזי שנהרג

מכירים טובה: חרדים רבים צפויים להשתתף בהלווית השוטר הדרוזי זידאן סייף ז"ל. הסעות יצאו ללא תשלום מבנייני האומה. כל הפרטים

בשעות האחרונות מופצת ברשתות החברתיות קריאה לבני הציבור החרדי להשתתף בהלווית השוטר הדרוזי המנוח. בתחילה נכתב בהודעה: "אנחנו קבוצה של חרדים שרוצים לארגן אוטובוס ללויה של חסיד אומות העולם רס״מ זידאן, בשעה 12 מבנייני האומה. זכרו שזהו קידוש ה׳ שאנחנו מחויבים לו. זה יעלה באזור ה50 ש״ח. מי שבענין שישלח הודעת אסמס למספר 0543131770. וזו התחייבות מצידו להגיע".

אולם, בשעה האחרונה החליט יהודי אמיד החפץ בעילום שמו לקחת על עצמו את מימון האוטובוסים, כך שהנסיעה תתאפשר בחינם. היוזמים מדווחים על היענות מרשימה ליוזמה.

כזכור, אמש פורסם כי ההרוג החמישי בטבח בבית הכנסת הוא רס״ר זידאן סיף, שוטר תנועה במשטרת ירושלים, אשר חירף נפשו להצלת חיים ונרצח בפיגוע היום בשכונת הר נוף.

רס״ר סיף, בן 30 במותו, הותיר אחריו אישה, תינוק בן 4 חודשים, הורים וחמישה אחים. הוריו ובני משפחתו מתגוררים ביאנוח ג׳ת, שם הוא יובא מחר למנוחות.

רס״ר סיף התגייס בחודש אפריל 2011 למשטרת ישראל ושירת כסייר תנועה במחוז ירושלים. הוא הועלה לאחר מותו לדרגת רס״מ.

ממשטרת ירושלים אסי נמסר: "משטרת ירושלים מרכינה ראשה לזכרו של רס״ר זידאן סיף, שוטר תנועה במשטרת ירושלים אשר חירף נפשו להצלת חיים ונרצח בפיגוע היום בשכונת הר נוף בירושלים.

רס״ר זידאן סיף בן 30, הותיר אחריו אשה, תינוק בן 4 חודשים, הורים ו – 5 אחים.

זידאן ז״ל, הוריו ובני משפחתו מתגוררים בינוח ג׳ת, שם הוא יובא מחר למנוחות.

רס״ר זידאן סיף ז״ל התגייס באפריל 2011 למשטרת ישראל ושירת כסייר תנועה במחוז ירושלים. (הועלה לאחר מותו לדרגת רס״מ).
יהיה זכרו ברוך!".

כפי שפרסמנו הבוקר, היוזמה המרגשת עולה בקנה אחד עם פסיקתו של מרן הגר"ע יוסף זצ"ל, לפיה דרוזי שנהרג בעת שהגן על יהודים הרי הוא בגדר חסיד אומות העולם, וראוי לערוך לו השכבה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.