יוזמה: שבור את האייפון והצל את מרן – והתקנות של רבי אמנון יצחק

לאור מצבו של מרן הגחר"ע יוסף חברי ארגון עתידנו הפיץ "מודעת חירום" ברשתות החברתיות ובמייל בו עודדו את הציבור החרדי לשבור את מכשירים האייפון "לרפואת מרן רבי עובדיה יוסף בן ג'ורג'יה", "שבור את האייפון והצלת את מרן" טוענים בארגון.

במייל שהוציאו היום חברי "עתידנו", שכותרתו, "מכשיר טלפון חדש, מספיק חכם לפתות חרדים?" הם מתנגדים בתוקף למכשירי הסמרטפון המותאים לציבור החרדי

"אנו רואים כיצד האינטרנט הרס את כל מי שבא אתו במגע. אנו רואים כיצד משפחות נהרסות על-ידי האינטרנט", נכתב, "אנו רואים כיצד אפילו שימוש בדואר אלקטרוני 'בלבד', בין לא-יהודים, ממכר ממש ומאכל את המשתמש. אנו רואים כיצד נוער חרדי (לשעבר) נהרס בשל משלוח הודעות טקסט".

בדף הפייסבוק של רבי אמנון  יצחק נכתב, בבקשה אחים ואחיות יקרים!! קבלו על עצמכם קבלות לרפואה שלימה למורנו ורבינו מרן הרב חיים עובדיה יוסף בן ג'ורג'יה שליט"א!! תכתבו מה כל אחד ממכם מקבל עליו!! ושתפו בקשה! אפשר הרבה דברים, למשל אפשר להקפיד על…:
לקרוא 10 פרקי תהילים שמירת העיניים ברכת המזון אחרי אכילת לחם נטילת ידיים בבוקר 3 תפילות ביום, לא לנקום ולא לטור לא להלבין פני חבר ברבים, לא לתת שמות גנאי וכינויים לחברים שלנו, ועוד היד נטויה .

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. תתפלאי לשמוע…שכן…והוא אפילו אומר לפעמיים בהרצאות שלו….

  reut |
  הגב
  • אין לרב פיסבוק! בדוק!
   ואני מציעה שתקשיבי קצת יותר טוב מה הרב אומר………….

   ש |
   הגב