יום הבחירות של ש"ס: מעמד 'ברכת כהנים' המוני בקבר מרן

התפילה תתקיים במעמד נשיא מועצת החכמים מרן הגר"ש כהן, היו"ר אריה דרעי ופעילים רבים * רמקולים יעבירו את התפילה לרחבה סמוכה

 

ברכת הדרך: ש"ס פותחת את יום הבחירות, מחר, יום שלישי, בתפילת שחרית המונית על ציונו של מרן הגר"ע יוסף, בבית העלמין בסנהדריה המורחבת. התפילה תתקיים בנץ החמה, בשעה 5:45 לפנות בוקר, לפי ציוויו של מרן ביום הבחיות 'זריזין מקדימין למצוות' וכי חייבים ללכת להצביע בבוקרו של יום עוד לפני פת שחרית.

התפילה תתקיים במעמד נשיא מועצת החכמים מרן הכהן הגדול רבי שלום הכהן שליט"א, , במעמד רבנים נוספים, יו"ר התנועה הרב אריה דרעי ופעילי ש"ס שיבואו מכל ירושלים והישובים הסמוכים כדי להתברך. מרן הגר"ש כהן יקיים במקום את 'ברכת כהנים' יחד עם כהנים רבים שיבואו למקום

בתנועה מציינים כי התפילה הזו נועדה בראש ובראשונה להעתיר בתפילה על ציונו של האב המייסד של תנועת ש"ס מרן הגר"ע יוסף, ובכדי לקבל ברכת הדרך ליום הבחירות הגורלי ביותר של התנועה. במטה ש"ס אומרים כי התפילה תועבר ברמקולים אל הרחבה שבסמוך כדי שהתפילה תגיע לאזניהם של הרבים שיבואו אל התפילה המיוחדת.

 

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. רמקולים בשעה 5:45????? ממש צדיקים!!!! אני לא יודע אם אתה יודע, אבל זה ממש בתוך שכונה!!!!! אהההה שכחתי, כולם שקופים!!!!!!!!!!!!!!
    חוץ מזה איפה בדיוק יעמדו הכהנים??

    אלי |
    הגב