יום הדין של 'התאגיד': "יש רוב בקואליציה"

בשעה זו מתקיים דיון חירום במכון לדמוקרטיה על היחסים שבין השלטון לתקשורת, עם ח"כים מהקואליציה והאופוזיציה, עיתונאים ונציגי פורום היוצרים במטרה לשמור על תקשורת חופשית, עצמאית ובלתי תלויה. הצטרפו לשידור החי. {שידור חי}

יום הדין של התאגיד השידור הציבורי: בשעה זו מתקיים דיון חירום במכון לדמוקרטיה על היחסים שבין השלטון לתקשורת, עם ח"כים מהקואליציה והאופוזיציה, עיתונאים ונציגי פורום היוצרים במטרה לשמור על תקשורת חופשית, עצמאית ובלתי תלויה.

דיון חירום במכון על יחסי השלטון והתקשורת בישראל

מה יעלה בגורל תאגיד השידור הציבורי? צפו בדיון חירום במכון על היחסים שבין השלטון לתקשורת, עם ח"כים מהקואליציה והאופוזיציה, עיתונאים ונציגי פורום היוצרים במטרה לשמור על תקשורת חופשית, עצמאית ובלתי תלויה.*מוזמנים להגיב לדיון בתגובות

‎Posted by ‎המכון הישראלי לדמוקרטיה‎ on‎ ראשון 30 אוקטובר 2016

הכנס מגיע על רקע  התכנסותם של ראשי סיעות הקואליציה שיבואו לדון בהצעת החוק של יו"ר הקואליציה דוד ביטן הקוראת לפרק את גוף השידור החדש.

ראשי התאגיד הודיעו רשמית לנתניהו ולכחלון כי הם מוכנים לעלות לשידור בתחילת בינואר, אך שרי התקשורת והאוצר צפויים לדחות את בקשתם.

ביטן שמוביל את החוק לסגירת התאגיד אמר היום כי "חלה התקדמות משמעותית בעד סגירת התאגיד". "השתפרו הסיכויים מבחינה קואליציונית ואנחנו עובדים על זה, גם אני וגם ראש הממשלה", הוסיף ביטן. "כרגע יש רוב בתוך הקואליציה לזה. אם תהיה מחויבות קואליציונית יהיה גם רוב בכנסת".

מקורביו של שר הפנים אריה דרעי התייחסו לתדרוכים בליכוד לפיהם יו"ר ש"ס מלבט. "אין התלבטות", הבהירו. "השר דרעי יתנגד למהלך כזה. איננו מכירים שום התלבטות כזו". גם השרה לשוויון חברתי גילה גמליאל, אמרה כי "אני בעד התאגיד".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.