מאה רשעים? שלטי "לך תמות בצבא", ביום הזיכרון • תיעוד

אין גבול לרשעות: ביום הזיכרון לחללי מערכות ישראל בוחרים קיצוני מאה שערים להפיץ מודעות עם הכיתוב המצמרר: "לך תמות בצבא"

אין גבול לאטימות ולרשעות:  לרגל ימי הזיכרון – העצמאות התפרסמו במאה שערים כתובות בגנותם של החרדים המשרתים בצבא.

"לך תמות בצבא" – נכתב על גבי המודעות בשכונה הירושלמית. עוברי אורח רבים שבדרך כלל רגילים לראות מודעות בסגנון האנטי ציוני, הופתעו מהסגנון הבוטה. "יש גבול למסרים שיוצאים ממכבש הדפוס", אומר לנו עסקן בעדה החרדית ומוסיף: "צריך לדעת – מתי לעשות שימוש במסרים הללו- בטח שלא ביום הזיכרון".

יש לציין, כי בניגוד למתרחש במאה שערים, הרוב השפוי של החרדים: מכבד את הנופלים, ועומד בצפירה.

כתב 'קוקר' יחיאל גלאי, יצא לתעד את הנעשה במרכז בני ברק בשעת הצפירה. המיקום שנבחר: בית הכנסת איצקוביץ'. התוצאה: 100% מהעוברים והשבים עומדים בצפירה.

כמידי שנה בשנה, ברחבי מאה שערים מתאבלים ביום העצמאות של מדינת ישראל – תחת הכותרת  "ארץ הקודש מתעטף באבלות ביום גבר האויב ותבקע העיר"‎ – יצאו מחר הקנאים, ללבוש שק ואפר במחאה כנגד הציונות.

 בירושלים, יתקיימו מספר מוקדים של מחאה כבר הערב: בבית הכנסת הגדול זכרון משה בשעה 6.45 מנחה וקריאת ויחל בית הכנסת אהל רחל בשעה 6.30 אחה"צ ודרשות מחאה מנחה וקריאת ויחל.

ביום שלישי יום  העצמאות תתקיים עצרת מספד בית הכנסת הגדול ישועות יעקב – מאה שערים, תהילים 5.20, מנחה וקריאת ויחל 6.15, לאחר מכן  יוצאים הקנאים לרחובה של עיר לזעוק זעקה גדולה ומרה לבושי שק.

צילום: פלאש 90

. . .

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. אין גבול לאטימות! זה מובן!!!
    אין גבול לרשעות! זה לא כל כך מובן כלל וכלל!!!
    כמו שיש חילונים שיש להם דין של "נשבה בין הגויים" כך יש חרדי שנשבה במלתעות הטימטום והטיפשות, כשכל המטרה שלהם היא ברורה: "כבוד ותשומת לב!". מה לא עושים למען הכבוד, ומה לא עושים למען מעט תשומת לב?! לא מדובר כאן ברשעים למהדרין ולא ברשעים להכעיס – פשוט מדובר כאן בטפשים שוטים וחסרי כל תבונה בסיסית שגוועים למען טיפת כבוד, מסכנים כל אלה שבכלל מתייחסים אליהם, ככל שמתייחסים אליהם יותר, כך התאבון שלהם גובר… כולנו אוהבים כבוד וכולנו אוהבים תשומת לב, רק שהאטומים הללו משתוללים כמטורפים – פשוטו כמשמעו – בכדי לקבלו. לא חסר חרדים שהתורה בשבילם זה גרדום להשיג את תאוותם, נעבאך!!!

    נעבאך!!! |
    הגב