יום וים של חול ומחשבות על עתיד

רגע של התחדשות באויר עם עלייתו של האתר החדש "אקטואליק" גם כאן בקטגוריה שמעניינת נשים "אקטואלשיק" ננסה להביא לכן כל שבוע כל מה שמעניין אתכן

קבעתי עם חברה פגישה על חוף הים, היא נדהמה, פגישת עבודה על חוף הים!? להתלבש עם עקבים ככה על החול?! אמרתי לה כן בואי נעשה את זה מול הים הגדול, הרחב הזה. נראה את השקיעה ונחשוב על הכי טוב שייצא מהפגישה הזו. וידעתי שהיא תקטר כי עקבים וחול אף פעם לא התחברו לה ביחד, וידעתי שכשהיא תבוא היא כבר תהנה. העקבים יהיו לה ביד וכפות הרגלים על החול והיא תגיד לי מזל שלא ויתרת לי והיינו מוצאות את עצמינו עכשיו יושבות בעוד בית קפה רגיל עם קפה הפוך ומלא מחשבות על החיים, הבית, הילדים ועל כל מה שיש לנו לקטר, להודות ועל מה שאנחנו רוצות לעשות ולא הספקנו.

כי כאלה אנחנו הנשים רוצות להספיק, ולעשות עוד. אף אחת כמעט לא מוכנה לוותר על קריירה  וגם לא מוכנה לוותר על בית וילדים ולגדל אותם, ולקחת אותם לחוגים ולהוציא מהם את הכי טוב שאפשר ולנסות שלא יהיה לנו את ייסורי מצפון האלה עם הילדים. ולמרות שנעשה הכל. הם תמיד יהיו שם.. אולי לא עשינו מספיק, איזה חבל שלא אני הוצאתי מהגן וככל שהם גדלים גם יסורי המצפון גדלים כי זה חלק מאיתנו מהיותינו נשים, אמהות, רעיות תמיד תמיד נרגיש שמשהוא חסר לנו. למרות שאנחנו יודעות שעשינו מעל ומעבר . שלחנו לגן, לבית הספר, לישיבה עם האוכל הכי טוב והכי טעים, הרדמנו עם סיפור, התקשרנו לבדוק איך הוא מרגיש בגן, בבית הספר, בישיבה ואיך עוברים עליו הימים. לא פספסנו שום אסיפת הורים ושום עוגה מיוחדת למסיבת יומולדת … ניסינו לשחרר אבל לא הצלחנו!!!

ככה מול הים הצלחתי לכמה שעות לשחרר את כל המחשבות ולנסות לחשוב רק על מה שאני רוצה לעשות ולהצליח, מה באמת מעניין נשים? בעידן הרשתות החברתיות יש לנו כמעט הכל כדי לדעת, להתייעץ, להקשיב, לראות ואפילו להעתיק כי החיים ברשת החברתית נראים מושלמים, התמונה שעברה עריכה והוציאה אותנו הכי יפות, בטיולים הכי יפים, ובאוכל הכי טוב. נו באמת כולנו יודעות שהחיים לא באמת כאלה כמו התמונה בפייסבוק. אבל הם מספקים לנו חומר למחשבה!!!

בקטגוריית הנשים "אקטואלשיק" באתר החדש  – כל מה שמעניין נשים!!! ננסה להביא לכן כל שבוע כל מה שמעניין אתכן חינוך, אקטואליה, אופנה, ארוחות בקלי קלות, סטייליג והום סטיילינג. נשים שעשו את השבוע ועוד.

אז קחי לך רגע של קפה בים עם חברה ואפילו פגישת עבודה  ככה על החול ותצליחי גם לשחרר וגם להעצמים את עצמך… בסתם יום של חול!!!

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.