יום חרדים ב'ימית 2000': דחיפות, צעקות ותורות ענק • צפו

חרדים שהגיעו אתמול והיום לפארק המים 'ימית 2000' שבחולון שהותאם לחרדים בימים אלה, הצטופפו כסרדינים, ו'נהנו' מיחס גרוע. צפו בוידאו

אתמול, יום שני, והיום, שלישי, פארק המים ימית 2000 בחולון הותאם במשך יומיים רצופים לציבור החרדי, אתמול יום ב' יום גברים והיום, שלישי, יום נשים.

אלא שלחרדים שנרשמו מראש והגיעו למקום, התברר כי עליהם להילחם כדי להיכנס למתקני הפארק השונים, שהיו כולם עמוסים בתורות יוצאי דופן, כפי שתוכלו לראות בעצמכם בוידאו הבא:

צפו בוידאו:

אבל לא רק זה התקוממו המבקרים החרדים. לטענת חלק מהמבקרים, חרדים רבים שהגיעו כבר בשעה 10 בבוקר למקום, חזרו כלעומת שבאו, זאת למרות שנרשמו מראש – הסיבה: הפארק מלא עד אפס מקום.

טענות אחרות הועלו בקשר לאלימות שהופעלה על חלק מהמבקרים שנדחסו בכניסות או במתקני הפארק, הן אתמול והן היום, ביום הנשים.

יהודה, חרדי שהגיע למקום, אומר: "ימית 2000 חושבים שהציבור החרדי פראיירים וסרדינים שאפשר לדחוס אותם, להרביץ להם, ולהשפיל אותם".

לדבריו, "בשעה 8 בבוקר נפתחו הקופות בפארק המים בחולון. הציבור החרדי הגיע בהמוניו והזמינו כרטיסים באמצעות הטלפון. בשעה 10:00 בבוקר ועשרות הורים שהגיעו ששילמו כבר על הכרטיסים נאלצו לחזור לביתם עם ילדיהם שבוכים עם דמעות בעיניים, מאוכזבים. עשרות מאבטחים שכולם ערבים נפרסו במתחם פארק המים והתייחסו בזלזול לציבור הנופשים בפארק. הורים לעיני ילדיהם שהעיזו למחות, הוצאו מפארק המים ימית 2000 במכות רצח מהמאבטחים הערבים".

דוד, מבקר אחר שהיה במקום אמש, כתב ברשתות החברתיות: "שוב דחיפות. שוב צעקות. שוב השפלות. שוב לחכות בתורות העמוסים בשמש הקופחת, בפארק המים ימית 2000 בחולון. רק נקווה שהיום לא נראה שוב את הסירטונים של נשות אברכים שמותקפות ע"י חברת האבטחה הבריונית שכולם ערבים שהיו אמש והרביצו לאברכים לעיני ילדיהם".

צפו בוידאו המקומם:

דוד ביקש להדגיש: "ימי השחייה לציבור הנפרדים לציבור הדתי מאורגנים ע"י ימית 2000 וחברת גלים תיירות ונופש, ולא באחריות עיריית חולון או המחלקה לתרבות תורנית. אך בכל זאת זה תחת שיפוט אחריות העירייה וחשוב שיהיה נציגים חרדים של עיריית חולון שיבדקו את הטענות".

'אקטואליק' פנה לתגובת הפארק והמפעילים, ובפארק אמרו לנו כי אתמול היה עומס לא צפוי במקום, והתנצלו בפני אלו שנפגעו.

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אם יש למישהו צילומים

  אם יש למישהו צילומים מהיום גברים שלאלימות בבקשה תשלחו לי
  הבן שלי קיבל שם מכות קשות מאוד
  תודה
  0523347104

  הילה |
  הגב
 2. כואב הלב

  חבל מאוד מאוד שציבור ח ר ד י נותן יד למחללי שבת!!!
  ומארגנים שכל הוויתם זה כסף כסף ושוב כסף..
  השם ירחם על עם ישראל יהי רצון שלא יתנו יותר יד למחללי שבת שזה ליבם של היהודים .

  יהודי שכואב |
  הגב
 3. העיקר כסף

  אתמול היה מפוצץ וגם היום פשוט גועל נפש.. אבל ככה זה שלחילוני זה פתוח כל הזמן ובחופשיות ולדתיים לא… אנשים הגיעו לשם מרחבי הארץ אם אין מקום לא מוכרים כרטיסים נקודה!!!
  אבל הדתה תמיד יודעים לצעוק בסוף זכויות הדתיים הם אלו שנפגעים וככה נראים ימי הבילוי שלהם.

  יעל |
  הגב