יום ליום מציג: כתב אישום נגד הממשלה

 

"בהגדה של פסח אותה קוראים אנו בליל הסדר, מצאנו מספר פסקאות המתארות את עול השעבוד שהיה לבני ישראל בארץ מצרים. הדברים אמנם ארעו לפני יותר מ3000 שנה, אך לצערנו הם אקטואליים גם היום ממשלת ישראל ה-33 הטילה על היהדות הנאמנה בארץ ישראל גזרות שונות ומשונות שהמטרה של כולם לדאוג לעקור את הזהות היהודית בארץ ישראל. ואנו תפילה לבורא עולם "הצילני נא מיד אחי…" כך פותח אברהם רוזן עורך מוסף  'עשרת השלבים' של העיתון 'יום ליום'  את כתב האישום נגד הממשלה ה-33 בראשות בנימין נתניהו.

ב-31 עמודי המוסף המיוחד לחג הפסח קיבץ רוזן את נזקי הממשלה בתחומי הרווחה, חינוך, דת, פנים, דיור, מערכת המשפט, עולם התורה, ומערכת בתי הדין הרבניים.

לצד תיאור הבעיה וההבדלים שבין הממשלה הקודמת בה ישבו החרדים לבין זו שהדירה את החרדים מוצעים פתרונות שונים. כמו הפסקת ההתקשרות מול מחלקת בני ישיבות הפועלת במשרד החינוך ומעניקה תקציב זעום של 240 ₪ לתלמיד ישיבה.

שר השיכון אורי אריאל מוגדר בחוברת כאיש שנכנס לכיסם של מאות אברכים ומנע מהם הטבות המגיעות לסך של כ- 100,000 ₪. סגן שר הדתות בן דהן מואשם כמי שפועל כנגד רבני ישראל "בן דהן לא קידם שום חקיקה המשפרת את מעמדם של הרבנים" נכתב בביטאון תנועת ש"ס

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.