"הרכב של רה"מ היה בשימוש אשתו של נפתלי"

רעיית רה"מ הגישה תצהיר במסגרת תביעתו של אב הבית: "הוא השליך לפח ארוחות שהוכנו ע"י עובדת מעון רה"מ. אשתו היתה משתמשת ברכש של מעון רה"מ"

"חששותי בדבר אי התאמתו של התובע לתפקידו – התאמתו. במהלך עבודתו במעון ראש הממשלה התגלו ליקויים בתפקודו", כך מסרה אשת ראש הממשלה שרה נתניהו בתצהיר שהגישה לבית המשפט במסגרת תביעתו של אב הבית לשעבר במעון ראש הממשלה, מני נפתלי.

נתניהו גם הכחישה כל טענות בנוגע להתנהלות פוגענית שלה כלפי נפתלי: "באשר לטענות התובע בדבר קיומה של 'העסקה פוגענית', 'יחס מתנשא ומזלזל', 'השתלחויות חסרות רסן', 'יחס מחפיר לעובדים' וכיוצ"ב, אבקש לציין כי מדובר בטענות חסרות כל בסיס אשר נועדו אך להכפיש את שמי ואני מכחישה את הטענות הללו המופנות כלפי".

נתניהו כותבת בתצהיר כי נפתלי הוא זה שהפציר חזור והפצר בזוג נתניהו שיעסיק אותו כאב בית – ואילו היא סירבה בתחילה להעסיק כי לא היתה בטוחה שהוא מתאים. נתניהו מציינת כי היא הלכה שולל אחר הבטחותיו.

לטענתה, נפתלי הפר עקרונות יסוד בפנייתו לתקשורת – אמון, מסירות, דיסקריות ושמירה על פרטיות מעסיקיו.

נתניהו מציינת עוד כי "העובדה כי התובע היה מעוניין להמשיך ולעבוד בבית ראש הממשלה ובלבד שיימצא לו תקן קבוע, מלמדת אף היא כי כל טענותיו באשר להתנכלויות אין בהן ממש".

נתניהו תוקפת את נפתלי ומציינת כי הוא נהג להשליך לפח ארוחות "שהוכנו על ידי עובדת במעון ראש הממשלה מייד לאחר שסיימה את משמרתה, וכאשר אני ובני משפחתי ביקשנו להשביע את רעבוננו, הוא טען כי העובדת לא הכינה עבורנו ארוחות, ולפיכך הוא נאלץ להזמין ממקור חיצוני".

עוד מציינת אשת ראש הממשלה: "כשביקשנו לרכוש מזון בבוקר ברכב הממשלתי נאלצנו לחכות עד לשובו מביתו כי הרכב היה בשימוש של רעייתו של נפתלי, בעוד שהיה אמור להיות צמוד למעון ראש הממשלה".

ברקע הדברים עומדת הוראת בית הדין לעבודה ביום רביעי שעבר למדינה לצרף לתצהירים שהגישה במסגרת תביעתו של נפתלי, גם תצהיר של אשת ראש הממשלה שרה נתניהו, וזאת עד היום – יומיים לפני הבחירות.

ביום שלישי שעבר הגישה הפרקליטות את תצהירי ההגנה במסגרת תביעתו של נפתלי נגד בני הזוג נתניהו ונגד המדינה. עם זאת, למרות שנפתלי ביקש לזמן את שרה נתניהו לעדות, ובית הדין לעבודה אישר את הזימון, לא הוגש עד כה תצהיר עדותה של רעיית ראש הממשלה. כעת, כאמור, גם שרה נתניהו הגישה תצהיר.

בית הדין ציין בהחלטתו כי "החלטות בית הדין אינן בגדר המלצה, ויש לקיימן". כן הוסיף בית הדין כי "טענת המדינה כי אינה סבורה שיש צורך בעדותה של הגברת נתניהו – מוטב היה לולא נטענה".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.