יונית מתקילה את ארדן: "חולק על נתניהו" (וידאו)

יממה לאחר שהושבע לתפקיד השר לביטחון הפנים, גלעד ארדן פותח חזית נגד מפכ"ל המשטרה יוחנן דנינו. וגם מדבר על חילוקי הדיעות עם ראש הממשלה – צפו בראיון הסוער

יממה לאחר שהושבע לתפקיד השר לביטחון הפנים, גלעד ארדן פותח חזית נגד מפכ"ל המשטרה יוחנן דנינו. בריאיון למהדורה המרכזית התייחס אתמול (שלישי) השר ארדן לדבריו של דנינו לפני כשבועיים ("לבחון מחדש את היחס לסמים קלים") והדגיש: "מפכ"ל לא צריך לדבר על שינויי חקיקה".

 

"בעבר כיהנתי כיושב ראש אל-סם אז בוודאי שאני צריך לבדוק היטב את העמדה שמשמיע המפכ"ל בשבועות האחרונים אבל אני לא כובל את עצמי", אמר ארדן. "בתפיסת עולמי, הממשלה היא שקובעת מדיניות והמשטרה צריכה לעשות את הכל כדי לאכוף את החוק הקיים ולא להעביר מסרים של שינויים בחוק, שבוודאי עלולים להתפרש לא טוב גם אצל הציבור וגם אצל השוטר ברחוב שאמור לבצע את המעצר או את תפיסת המשתמש בסמים".

 

ארדן, התייחס גם למחלוקת בינו לבין ראש הממשלה, "אמרתי שחשבתי שצריך למנות שר חוץ במשרה מלאה", אמר. "ראש הממשלה חושב אחרת, אני חולק על עמדתו בעניין הזה אבל הוא ראש הממשלה והוא מחליט".

אמרתי לראש הממשלה שאם אכנס למשרד לביטחון הפנים, שאני רואה בו חשיבות אדירה בתקופה שבה המשטרה חווה משבר כה גדול, אני מצפה שיהיה גם איתי דיון מעמיק על כלי העבודה שיינתנו לי", הוסיף. "אם לא אקבל את תוספת התקציב, לא אוכל להישאר במשרד".

 

הראיון המלא – באדיבות רשת

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. "יונית", מה יש בלספר באישה שאינה צנועה כלל.. לתהות על שנינותה או להנות מ… ,קצת דרך ארץ..

    נוחי |
    הגב