יוני מזרחי מכחיש כי יריץ רשימה: "מעדיף להישאר באלמוניותי"

מודיעין עילית: הפעיל החברתי יוני מזרחי מכחיש בשיחה ל'אקטואליק' כי ירוץ למועצת העיר: "רבני העיר מחליטים מה יהיה כאן ולא אני. אני אינני פוליטיקאי ומעדיף להישאר באלמוניותי"

העיתונאי אבי רבינא פרסם הבוקר ב'קו עיתונות' ידיעה על כך שיוני מזרחי הפעיל החברתי שנאבק כנגד אפליה בעיר, יריץ רשימה שתתמודד למועצת העיר מודיעין עילית בבחירות הקרובות.

למי שלא זוכר, מזרחי, היה פעיל שנאבק במשך שנים בראש העיר ופעל להדיחו, ב-2013 הוא התמודד למועצת העיר וכמעט קיבל מנדט, רק כמה עשרות קולות היו חסרים למזרחי להיכנס למועצת העיר.

הבוקר מפרסם אבי רבינא בקו עיתונות כי מזרחי יריץ רשימה לראשות למועצת העיר יחד עם גולן חסידי משס. האחרון נשמע ממורמר מכך ששס לא פנו אליו. מזרחי עצמו הכחיש את הדברים לקו עיתונות ואמר בתגובה"שהוא נהנה מהמצב כרגע ולא מעוניין לשנות". בקשר לבחירות הגיב מזרחי כי "רבני העיר יחליטו".

מכאן לשם, בקו עיתונות בחרו לנסח כותרת לפיו "מזרחי יריץ רשימה" – למרות שהכחיש את הדברים. בשיחה עם אקטואליק מבהיר מזרחי כי לא ירוץ בשום פנים ואופן, "לא מבין איך משפט של – אני כפוף לרבני העיר והם יחליטו -והמצב היום מועדף עלי הופך לריצה עצמאית עם חסידי??", הוא תוהה.

"אני חוזר ואומר", מדגיש מזרחי, "רבני העיר מחליטים מה יהיה כאן ולא אני. אני אינני פוליטיקאי ומעדיף להישאר באלמוניותי".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.