יוני שטבון נגד חוק ישראל היום: "סתימת פיות"

ח"כ שטבון יתנגד לחוק ישראל היום: "חוק שיסתום פיות, יבטיח ריכוזיות ויביא לפיטורי ענק של 2000 עובדים – מוכרח להיעצר"

לאחר הודעת ועדת השרים לענייני חקיקה על הבאת "חוק ישראל היום" לקריאה טרומית ביום רביעי הקרוב, הודיע היום (ראשון) ח"כ יוני שטבון כי יתנגד לחוק ויפעל לסיכולו. שטבון: "אסור לנו כנבחרי ציבור לאפשר לחוק כזה לעבור. זו משוואה פשוטה, חברי כנסת אמורים לפעול לטובת הציבור ולמענו, ולא בעבור מניעים זרים".

חבר הכנסת יוני שטבון הודיע הערב (ראשון) כי יתנגד ל-"חוק ישראל היום" שיובא ביום רביעי הקרוב לקריאה טרומית במליאה, ושוועדת השרים לענייני חקיקה הודיעה היום כי יתאפשר חופש הצבעה על החוק. שטבון הבהיר כי יתנגד לחוק ויפעל לסיכולו, "זהו חוק נטול בשורה מוסרית, חברתית או כלכלית, ההפך הוא הנכון. מוכרחים לעצור אותו". "איזו בשורה נושא החוק הזה?", תמה ח"כ שטבון, "סתימת פיות והתערבות גסה בחופש הביטוי בישראל, זו בשורה מוסרית? שבירת מטה לחמן של אלפיים משפחות מפוטרי ישראל היום, זו בשורה חברתית? סירוס תחרות וחזרה לימי המונופול בשוק העיתונות המודפסת, זו בשורה כלכלית?".

שטבון הדגיש כי "חוק שיסתום פיות, יבטיח ריכוזיות ויביא לפיטורי ענק של 2000 עובדים – מוכרח להיעצר. אסור לנו, כנבחרי ציבור, לאפשר לחוק כזה לעבור. זו משוואה פשוטה, חברי כנסת אמורים לפעול לטובת הציבור ולמענו ולא בעבור מניעים זרים".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.