יונתן רזאל: "לא רציתי לשבת בעיניים גלויות מול הנשים הרוקדות"

תיעוד שבו נראה רזאל מכסה את עינו באמצעות דבק במהלך מופע "צמאה", הסעיר את הרשת, יונתן רזאל מבהיר: "זה היה רק לכמה דקות"

הזמר החרדי יונתן רזאל הסעיר את הרשת החברתית, לאחר תיעוד שבו הוא נראה מכסה את עינו באמצעות דבק במהלך מופע "צמאה", של נשות חב"ד בבנייני האומה בירושלים לרגל י"ט כסלו.

הניגונים התוססים, של רזאל הקפיצו את הנשים באולם שהחלו בשלב מסוים לרקוד למולו. הפתרון המקורי של רזאל היה מיידי: מאי שם נשלפה לה חתיכת דבק שחור ("דבק מלחמה"), שניתן על עיניו, והזמר המשיך לשיר ולנגן כרגיל.

לאחר שעיתונאים רבים הביעו ביקורת על האקט שנקט רזאל, בין היתר היו כאלו שביקרו אותו על "הדרת הנשים", נמסר מטעמו: "יונתן רזאל הופיע לאורך כל המופע בפנים גלויות. הקטע שבו הוא נראה מכסה את עיניו אירע למשך דקות יחידות בלבד, כאשר לרגלי הבימה נוצרו מעגלי ריקודים של נשים. זו היתה החלטה אישית שלו, כדי שלא לשבת בעיניים גלויות מול הנשים הרוקדות. לאחר מכן הסיר את הכיסוי והמשיך להופיע."

תגובת הפקת ״צמאה״ על הופעתו של יונתן רזאל בעיניים מכוסות: ״אירועי "צמאה" נותנים ביטוי מכובד ביותר לנשים, ביומיים מלאים של הופעות ואירועים שנועדו לנשים. יונתן רזאל הופיע לאורך כל המופע לפני הנשים בפנים גלויות.

ירח טוקר, דוברו של גפני ביקר את רזאל על המהלך: "מהלך הזוי ותמוה בעיניי. לא לעניין בכלל. עדיף שלא היה מופיע כלל מאשר בצורה כזו".

העיתונאי יהודה שלזינגר הגיב בטוויטר על הסרטון שעורר באזז וכתב: "כל מי שמבקר את יונתן רזאל הוא אדם חשוך ולא ליברלי מספיק כדי להכיל ולאפשר לאדם לחיות ולנהוג על פי אמונותיו ורצונו החופשי".

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אמור לי מי דוברך

  ירח טוקר דובר של ח"כ מיהדות התורה או של ח"כ מיש עתיד?

  משה |
  הגב
 2. ואף אחד לא מבקר את הנשים ה'חרדיות' עצמן שרוקדות מול גברים?

  דור הפוך

  מנדי |
  הגב
 3. מקדש שם שמים

  ככה מתנהג יהודי, עובד את הקב"ה בלי מורא
  "ואל יבוש מפני המלעיגים עליו"…

  ישראל |
  הגב
  • חילול ה' ולא קידוש ה

   הייתי בהופעה אתמול ,התרוממות רוח שאין גדולה ממנה !רזאל הופיע עיניו נסגרו ונפתחו לסירוגין ,יצא בזמן הריקודים וזה בסדר גמור !אבל לבזות בצורה בוטה עם פס שחור הפגנתי על עיניו את אותו קהל שבא לכבד זו בושה וחילול המעמד.שיתנצל ולא יופיע לפני נשים!!

   שלומית |
   הגב