יוסי דייטש מחפש דירה חדשה • בקליינע

השבוע במדור הפפראצי של אתר 'אקטאוליק': מעצבת השיער החרדית של שרה נתניהו, המנכ"ל באזייברג'אן, הצלם יצא למצרים, השבוע המטורף של גדול הזמר, והטאלנט החרדי תובע את גוף התקשורת

בקליינע שניצל את הרגעים האחרונים של בין הזמנים למסע חוצה מפלים בצפון הארץ, התעדכן תוך כדי טבילה בנחלים השוצפים על מתקפת הפושים על יישובי הדרום, וכשהיה בתור באלונית ל"קפה ומאפה" שמע על הפסקת האש שתכניס אתכם לזמן אלול. כי אפילו החמאסניקים שבים רועדים…

רעייתו של בקליינע ציטטה מפי מקורות זרים כי בעלה הפך לשדכן צמרת. בקליינע מקווה כי לפחות יוכל לכסות את החור בכיס שנצבר מאז ימי החופשה – ובכך לכתוב לכם בשלווה את החדשות הקטנות שהיו השבוע.

ונפתח בידיעה המרכזית של המדור: יוסי דייטש, המועמד המרכזי לראשות עיריית ירושלים מחפש לקנות דירה חדשה במרכז ירושלים. דייטש שמתגורר ברחוב צפניה, מחפש דירה ברחוב שטראוס – מסיבות שאין כאן המקום להרחיב. מתווכים. קדימה לעבודה.

אפרופו דויטש, השבוע גויסה לקמפיין רעיתו של דייטש שהצטלמה לסלפי יחד עם בעלה וראש העיר ברקת.

בהמשך לדיווח בשבוע שעבר על המאפרת החרדית בבית ראש הממשלה, לבקליינע נודע כי יש גם מעצבת שיער חרדית. שמה בבלפור: שרה רביב.

לבקליינע נודע כי איש תקשורת בכיר תובע בימים אלו גוף תקשורת מפורסם בבית דין בגין אי עמידה בתנאי החוזה – שסידרו לטאלנט הבכיר משכורת עתק שיכולה לסדר לכם חופשה מושלמת – היכן שרק תחפצו.

יום חמישי, בביתו של מרן ראש הישיבה הגאון רבי גרשון אדלשטיין. הבן של היועץ הרפואי הרב יוסי ערבליך סוגר ווארט, השתתפו: הסבא הרב הגאון שמואל בורנשטיין, ואבי הכלה הרב הגאון בן ציון בורנשטיין – ראש כולל נחלת משה בחיפה.

בסרט על שס "הבלתי רשמיים", השחקן שמוצג כמנהל ישיבת פונביז' הוא – שמעון אלירז, גזבר עיירית ירושלים.

השבוע האחרון של בין הזמנים התאפיין במבול הופעות לבני הישיבות, אך, מעל הכל: היה מלך אחד לבין הזמנים: וקוראים לו אברהם פריד שאף הופיע בבאר שבע חרף הגראדים מול מרדכי בן דוד שנאלץ לבטל את הזיץ' היחיד שהיה לו פה בבין הזמנים.

מבין ההופעות של פריד; ההופעה המוצלחת ביותר היתה בבריכת הסולטן בירושלים, לשם התקבצו אלפי קוראי עיתון "בשבע", ועמית סגל אחד שעמד בתור לקופה לצד יענק'לה הלפרין. בקליינע שחיפש מקומות ומצא אחד כזה. התיישב מול עורך קו עיתונות ונהנה יחד מכל רגע מהמופע המשותף.

עזבו אתכם פוליטיקה. עמית סגל בדרך לשמוע את גדול הזמר החסידי
הלפרין מחכה לכרטיס
קולדצקי וגרינצייג

ואם כבר פריד, אז גדול הזמר החסידי היה פה יום שלישי שעבר בעכו, נסע בלילה לניו יורק, הופיע ברביעי בחתונה שם, בחמישי עלה לשתות קפה בבית, ובצהרים, נסע חזרה לפה.

ואילו הדוד והאחיין, אברהם פריד ובני פרידמן, עשו את השבת האחרונה במלון וולדורף אסטוריה בירושלים.

כוכב הזמר החסידי ליפא שמעלצר, הגיע לארץ עם "הלוק" החדש לרגל עבודתו על הסינגל החדש יחד עם המעבד יואלי דיקמן. ליפא סיגל לעצמו מנהג בכל ביקור בישראל הוא קופץ ל״שוק קפה״ במחנה יהודה. הבעלים, ברק לב-רן הוא אמן בינלאומי בקליית קפה אבל גם תלמיד של מונה רוזנבלום – ושימש כפסנתרן בלהקת הרבנות הצבאית.

אחרי שלגם 4 מנות אספרסו צילם שם את ״שני וחמישי״ כשהוא כהרגלו משתמש במשחקי מילים. באידיש קפה אומרים ״קווע״. ליפא הסביר שאם כבר קווע אז ״קווה אל ה׳ – חזק!״ שתיית קפה מסייעת בריכוז בתפילה ולימוד.

באלעד הרים מוטי שטיינמץ את האלפים, למופע ששודר ברדיו "קול ברמה", בשיתוף עיריית אלעד. כאן בעל קול הרגש מתארגן לקראת עלייתו אל הבמה.

האחים רולי ויואלי דיקמן הרימו את כרמיאל. רולי, שהציג לוק של "אלול" – הבטיח מעל הבמה להמשיך לשמש כזמר החתונות של בני הישיבות.

בקרוב: סינגל קליפ חדש ומדהים על ירושלים בשלל שפות, בדואט של הכוכב הבינלאומי אבי דלבנטי והראפר ניסים בלאק

מנכ"ל רדיו קול ברמה אריאל דרעי יצא יחד עם קבוצת יהודים לאזייברג'אן שממוקמת על גבול טהרן. בטיול במרכז הסקי שאדג באזייברג'אן, נפגש דרעי מנכ"ל הרדיו עם מטיילים מעיראק – כווית ובחריין, וגילה את כישוריו בשפה הערבית כשניהל איתם שיחה ארוכה, ואף הכין להם קפה ישראלי.

השבוע בקול ברמה: כוכב הזמר הים תיכוני מזרחי אופיר סלומון הגיע באחד הבקרים להתארח בתוכנית "בטעם אישי" בהגשת גבי כץ, שם פירגן הזמר לקולגות מהז'אנר.

לאחר שבוע מתוח בדרום ולילות ללא שינה הכתב הצבאי של קול ברמה ומגיש ברדיו דרום, מנדי ריזל, יצא מתוך הממ"ד אל המרצדס שחיכתה לו ליד הבית, ומשם: לטיול בשבילי הדרום.

העיתונאי שבילה שבוע שלם בפסגת האלפים היה ש'ימען יאיר בריטקופף שהסתלף במיוחד עבור הקוראים שנהנו מטורו המשובח של יוסי אליטוב שהתאמץ (למרות השמחה מסביב) לכתוב כפולת עמודים משובחים. הטור השנון של בריטוקפף יחכה לשבוע הבא.

לאחר שראה כבר את הכל, הצלם שלומי כהן עשה יציאת מצרים, ונסע דרך אילת למעבר טאבה, ומשם המשיך לנפוש באחד המקומות הקסומים בעולם; סיני. בקליינע מתפלל בעבורו ובעד כל חבריו לנשק שישוב לכור חצובתו בשלום וימשיך להוציא לנו ת'עיינים בכל ימות השנה.

והנה טעימה מהנוף

צביקה גרוניך, שעיטר בשבוע שעבר את שער ידיעות "קריית אונו" – הרשה לעצמו לעוף עם עצמו הרחק הרחק מעבר לביצה. בתמונה כאן הוא חורך את לאס וגאס.

בזמן שאתם בילתם, יועץ התקשורת דוד רוזנטל, תועד על ידי בקליינע כשהוא מסיים עוד יום עבודה בתל אביב, ועושה את כל הדרך בריצה קלילה לעבר הבית והרעייה שמשמשת כמאפרת של שכונת ברכפלד. בקליינע מנגיש הצעת שידוך לגברת הראשונה בבלפור.


דודו פישר והאשה הצעירה נצפו בבאולינג ברמת גן.

דורון קדוש, שעבד כסוכן מכירות בקול ברמה, החל לשמש כמנהל המכירות בעיתון "שעה טובה" החדש.

חשיפת בקליינע על החרדים שנותרו מחוץ למירוץ למיליון הגיעה עד למדור הפפראצי של ליאורה במעריב. רון שחר מנחה המירוץ ניסה ללא "הרבה הצלחה" להכחיש את הדברים שאמר.


אנשי תקשורת ונבחרי ציבור בביתה של הרבנית ברוריה זבולוני, ביום הולדת לכתב ידיעות ירושלים רפי פרלשטיין. בנוכחים: ח"כ מיכל בירן, פינדרוס, ראוכברגר, פיני עזרא, גרינצייג, ליברטי, דב אייכלר, פריי, קלמן, רבינא, פנינה פויפר וחיים פרידלנדר..


אותו רפי פרלשטיין הכוכב החדש של ידיעות ירושלים שעושה בית ספר לקודמים לו, נצפה שותה ועוגה בצמוד לספרא. מי ישב מולו זאת לא נדע אבל למיטב ידיעתנו מדובר באיש היחצ יחיאל אברהם שמטפל בנוסף גם בדוברות סיעת שס ירושלים.


השבוע נערך ברית לבן של הזמר אבי מילר בהשתתפות הרב יוסי חברוני ראש ישיבת חברון, המיליונר אהרן וולפסון מלורנס ניו יורק, וראש ישיבת נהורא, הרב גרינבוים.


את מסעדת הבוטיק ״טרקלין״ אתם כבר וודאי כבר מכירים. בבני ברק טוענים ששם נסגרים העניינים הרציניים. השבוע בקליינע עקב מקרוב אחרי שיחה ערה שהתפתחה בין שני אנשי האתר המתחרה, העיתונאים ישראל כהן וחיים אילוז. יושבי השולחן הצמוד מספרים שמשעמם לא היה שם.

לאחר הבלגן הגדול בחברון, סביב זריקתם של מספר בחורים, מאות בחורים (שכנראה לא נטלו חלק במריבה המתוקשרת) השתתפו השבוע בחתונת בתו של רבי יוסף חברוני. סידור קידושין הגאון הגדול רבי דוד כהן, העדים רבי ברוך סולוביצ׳יק ורבי מאיר קסלר.


ובנתיים בביתר עילית: בבר מצווה לבן העסקן חיים קליין תיעד בקליינע הסתודדות מעניינת מחוץ לאולם עם יועץ התקשורת יהודה רובינשטיין, שהגיע אף הוא לאחל מזל טוב לאב המוכר. צילום: הערשי פרלמוטר.

הראיסים הבאים: אברהם רובינשטיין וראש העיר של מודיעין עילית יעקב גוטרמן השתתפו בשמחת בר המצווה לבנו של איש האסטרטגיה והיח״צ קיווי הס.

איש היח"צ יחיאל אברהם נצפה בתחילת השבוע צועד עם עגלת תינוק ברחוב הצמוד לבניין העירייה ספרא בירושלים, בקליינע שנקלע במקרה למקום הסתקר ושאל מי זו התינוקת, יחיאל השיב שזה בסה"כ "ביביסיטר לרבע שעה על האחיינים".

יוסי דייטש וזאב אלקין יצאו ביחד יחד עם חברות ליצנים לסיור בקרבתם של ילדי העיר ירושלים.

ואותו אלקין, זימן את העיתונאים החרדים למסיבה מיוחדת שבסיומה הסתלף עם הכתבים המקומיים.

העיתונאי ישראל כהן ממשיך לחרוך את אולפני הטלווזיה: והשבוע הוא תיזז מהאולפן של ערוץ 20 עם איבגי ללוסי אהריש. אגב, הכל בוצע בהצלחה, באותה השעה.

יוסי צמח, חבר הנהלת ארגון מד״א הצלה דרום, התארח השבת בעיר הקודש ירושלים אצל ידידו יועץ התקשורת מני חדד.

אשקלון: המגזר החרדי ממשיך להנות מתכנים טובים שאותם מייצרים בתרבות התורנית בראשותו של המשנה לראש העיר שי עמירה, לאחר אינספור אירועי קיץ הגיע אירוע "סוגר בין הזמנים" שאותו הפיק והנחה היחצ"ן החרדי יוסי לחיאני.

על הבמה הופיעו משה דוויק ומיילך קאהן שהקפיצו את מאות הבחורים. בני התורה הרבים שהגיעו למופע, הודו נרגשות לראש העיר תומר גלאם והמשנה לראש העיר שי עמירה.

נהנים מהרגע: קרית מלאכי נהנו השבוע ממופע ענק לציבור החרדי, כאשר בתחילת הערב עלה אל הבמה המלך של המוזיקה המזרחית יניב בן משיח ואחריו הזמר והיוצר חנן בן ארי.

בין לבין השניים שרו יחד מאחרי הקלעים והצליחו לשמח גם אותנו עם הסרטון הזה.

אני לדודי ודודי לי

אהבתם? עשו לנו לייק!

ראיתם 'סלב' חרדי בפוזה הראויה לצילום? נתקלתם במישהו מעניין מהמגזר פתאום לידכם? מפגש מעניין בין רבנים? ידיעות חמות, רכילויות כשרות, ותמונות בלעדיות שנקלטו על ידכם ימשיכו להתקבל במייל של המדור: nbjovsr88@gmail.com או לשלוח לווטסאפ 058-4742968– סודיות מובטחת

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.