יוסי דייטש פתח בקמפיין נגטיבי – ותקף את אלקין

"דיבורים באוויר על בירתנו הנצחית המאוחדת. אלקין לא יהיה מסוגל לבנות בעיר": אחרי חצי שנה של שקט תקשורתי – יוסי דייטש פותח קמפיין ותוקף

"דיבורים באוויר על בירתנו הנצחית המאוחדת… משרד ראש הממשלה נמנע מלאשר, נוקט בסחבת מכוונת ולמעשה מקפיא את הבנייה", כך כותב המועמד לראשות העיר ירושלים יוסי דייטש, במכתב פתוח המתפרסם בעיתוני סוף השבוע, ומהווה בעצם יריית הפתיחה של הקמפיין של דייטש לראשות העיר ירושלים, זאת אחרי חצי שנה של שקט תקשורתי והימנעות מראיונות.

"הממשלה הזאת בראשות נתניהו אחראית להקפאת הבנייה בירושלים", כותב דייטש. "לחץ פוליטי רצוף משפיע על ראש הממשלה, וזה מה שאני מתכוון לעשות אם אבחר

במכתבו הוא תוקף את אלקין וגם את ברקת: "אלקין לא יהיה מסוגל לבנות בעיר, בשל מחויבותו לפטרונו הפוליטי נתניהו. הם מחויבים לרה"מ ואני לא".

יוסי דייטש תקף את רה"מ על הקפאת בנייה מעבר לקו הירוק בעיר. "הממשלה נוהגת להכחיש את הקפאת הבנייה בי-ם ולהכריז עליה השכם והערב כעל בירתנו הנצחית, המאוחדת הבלתי ניתנת לחלוקה. האמת היא שאלו דיבורים באוויר", כותב במכתב לתושבים.

לדברי דייטש, כל יח"ד "מחויבת בשרשרת מייגעת ואינסופית של אישורים ממשרד ראש הממשלה, הנמנע מלאשר, נוקט בסחבת מכוונת למעשה מקפיא את הבנייה".

הוא ממשיך במכתב בתקיפת אלקין בנושא שקרוב ללבו ומצטרף למאבק על הקול הדתי-לאומי. ואף מגיע עד להתנתקות: "מי שמכיר אותי יודע גם עד כמה אישית היתה מעורבותי במאבק נגד ההתנתקות מגוש קטיף". ולסיום כותב דייטש: "כך נחזק את הרוב היהודי והציוני בה".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.